Skocz do zawartości

Zdjęcie

Życzenia Świąteczne.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#21 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 14:56

Toś Mocium Panie do tyłu z informacjami. PSL nic nie ma przeciwko , publicznie,  słyszałem . W tym największy jest ambaras aby dwoje chciało na raz . :D

#22 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1802 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 16:21

Toś Mocium Panie do tyłu z informacjami. PSL nic nie ma przeciwko , publicznie,  słyszałem . W tym największy jest ambaras aby dwoje chciało na raz . :D

....słowa, słowa, słowa, słowa... Wyspiański na weselu u Rydla w Bronowicach k. Krakowa. Każdy może słyszeć to co chce usłyszeć - ja nie słyszałem...

#23 marbert

marbert

Bieszczady, okolice Soliny.

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 16:50

Jak analizuję ostatnie zachowanie części Kościoła Katolickiego w Polsce to już Chrześcijaństwo to na pewno nie jest.

Być może PSL chce wydobyć jeszcze ostatnie możliwości ratunku dla tej normalnej części Kościoła.  Być może.

#24 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 17:57

Jak analizuję ostatnie zachowanie części Kościoła Katolickiego w Polsce to już Chrześcijaństwo to na pewno nie jest.

Być może PSL chce wydobyć jeszcze ostatnie możliwości ratunku dla tej normalnej części Kościoła.

Marbet przeczytaj Katechizm . Piszesz jak stary UB-ek . Atena wraz z chłopem w damskich gaciach próbują ratować Katolicyzm w Polsce .
,,12 groszy, tylko nie płacz proszę
12 groszy w zębach tu przynoszę x4

Partyzanci Broz-Tity wyzwolili Jugosławię
Bez pomocy Sowietów, awantura na zabawie
Ci z sąsiedniej wsi zaczęli, myśmy skończyli
Rambo 8 w telewizji – patrzcie moi mili
Więc mam wyższe wykształcenie, chociaż studiów nie skończyłem
Jak prezydent Kwaśniewski, Jaskiernia stróż prawości
Okazało się, że pastor King nie był Murzynem
Ani czarnym – on był Afroamerykaninem ,,

Jestem częścią Kościoła Katolickiego i nie życzę sobie takich zbawców . Kościół Katolicki przetrwał 2000 lat prześladowań , pogromów schizm , rozłamów . Komunizmu nawet nie zbudowano a niby zaczęto , w 1918 obalając demokratycznie wybrany rząd Kiereńskiego a nie Cara. Winnych zbrodni sądzą sądy , niech zamkną wprzódy Polańskiego .

#25 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 12 czerwiec 2019 - 15:07

Kolego Daro

Już na tym forum pisałeś iż uświęcony sakramentem kapłaństwa zboczeniec jest dla kolegi niczym Pan Bóg. To znaczy iż Kolega nigdy z godnością i zrozumieniem nie analizował Pisma Świętego. Tak sam dla siebie.

Ani zboczeniec ani mamonista i jego biskup nic dla mnie nie znaczy. Dekalog jest mą wartością. Kto łamie dekalog nie jest Chrześcijaninem a synem złego.

Jeśli dziś Prymas to tytuł honorowy bez władzy! To może życzenia świąteczne przekazać i tyle. A zboki wraz z swymi biskupami tworzą okultyzm a nie Kościół. :angry:

#26 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 12 czerwiec 2019 - 15:15

Dopiszę iż Cieszy mnie iż PSL i inni chcą Chrześcijańskie wartości promować.

Nawet jak przegrają nad judaszami , dziś to wykażą charakter i szacunek.

• Atena lubi to

#27 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 12 czerwiec 2019 - 18:23

Dopiszę iż Cieszy mnie iż PSL i inni chcą Chrześcijańskie wartości promować.

No polać się można . Jak na LGBT orła wywineli ? Mnie też cieszy ale szczere nie faryzeuszowskie  promowanie.

Już na tym forum pisałeś iż uświęcony sakramentem kapłaństwa zboczeniec jest dla kolegi niczym Pan Bóg

Co Ty chłopie bredzisz ? Rożne pierdoły mogłem napisać ale NIGDY czegoś takiego . Załóż durszlak na głowę bo tak samo jak jemu Tobie do Katolicyzmu . To takich,, księży,,  ( bo pan wywalony ze stanu kapłańskiego, można to zrobić ale nie Ty )  pederastów popiera zjednoczona lewica z PSL . Plujesz na księży i sakramenty i uważasz się za Katolika ?

#28 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1802 postów

Napisano 12 czerwiec 2019 - 19:07

W nawiązaniu do wpisu 22 dodam że syn premiera Mazowieckiego i syn prof.Bartoszewskiego zasilili  PSL  a Ty  ględzisz wciąż o LGBT jakby ważniejszych spraw nie było. 

#29 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 12 czerwiec 2019 - 19:13

Powoływanie się na rodzinę nazywa się bodaj nepotyzmem . Nicolas Cage tak się nazywa aby nie używać nazwiska Coppola i swoje osiągnięcia zawdzięczać swoim talentom a nie nazwisku . Masz racę nepotyzm jest bardziej obrzydliwy , w każdym wykonaniu. :D

#30 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 12 czerwiec 2019 - 19:33

Jeśli wybory odbyłyby się dziś, Prawo i Sprawiedliwość otrzymałaby 40 proc. głosów. Z kolei Platforma Obywatelska może liczyć jedynie na 16 proc. poparcie.

Na trzecim miejscu uplasowało się ugrupowanie Kukiz'15 z 8-procentowym poparciem. Tuż za podium znalazło się SLD, które uzyskałoby 7 proc. głosów. Do Sejmu na granicy progu wyborczego weszłaby również Nowoczesna.

Jak wynika z sondażu CBOS, w parlamencie nie znalazłoby się miejsce dla Polskiego Stronnictwa Ludowego, które uzyskałoby zaledwie 3-procentowe poparcie.

To tyle na dziś .

#31 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1802 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 06:20

Powoływanie się na rodzinę nazywa się bodaj nepotyzmem . Nicolas Cage tak się nazywa aby nie używać nazwiska Coppola i swoje osiągnięcia zawdzięczać swoim talentom a nie nazwisku . Masz racę nepotyzm jest bardziej obrzydliwy , w każdym wykonaniu. :D

Może Cage miał się czego wstydzić ale ani Mazowiecki ani Bartoszewski takiego powodu nie mieli. Po prostu kontynuują społeczną, chlubną  działalność swoich ojców... A że wybrali PSL? 

Bush nie wstydził się ojca Busha i... został prezydentem. 

#32 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 07:43

. Po prostu kontynuują społeczną, chlubną

Na pewno nie społeczną bo nie bezinteresowną , chlubę ocenia historia .Że PSL ? No bo trzeba znaleźć kandydatów na których ktoś zagłosuje , był film z Eddiem Murphy - o oszuście który zostaje senatorem bo nazywa się jak zmarły przed wyborami wieloletni senator . Nawet babcie ,co dają się zrobić na wnuczka,  już się na ten chwyt nie nabierają . Nazywa się to - tonący brzytwy się chwyta . Piłkarze , artyści , dzieci znanych osób. Niby to legalne ale uświadamia poziom i desperacji i garnituru ,,działaczy,,partyjnych .

Może gdyby się nazywał Polański a nie Coppola to może by się wstydził nazwiska .

Powodzenia życzę , moje zdanie potwierdza były ,Pawlak , zarzucając obecnemu że nie ma nabiału. :D ;)

#33 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 16:27

daro

"No polać się można . Jak na LGBT orła wywineli ? Mnie też cieszy ale szczere nie faryzeuszowskie  promowanie."

Kup sobie pieluchomajtki. :D 

Wiesz co to jest LBGT? a nie wiesz co to pedofil w sutannie? :D  Chrześcijaństwem mi to nie pachnie. Sodomią w twym kościele. :rolleyes: 

#34 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 14 czerwiec 2019 - 16:54

Pedofil to pedofil w sutannie czy pieluchomajtkach . Problem gdzieś indziej . Wiesz czym się pederasta rożni od pedofila lub homoseksualisty ? Bo sądzę że nie . Krzyczałeś jak pedofilowi dorabiały środowiska gównego nurtu aureole ? Bo nie  w sutannie ? Toż oni kochają inaczej , LGBT - i z paluszków V . Jak tolerancja dla innych to co tak się uczepiłeś pedofili ? Bo dla mnie zeoro tolerancji dla zboczeńców - wszystkich . Tak w szkole mnie uczono - zboczenia seksualne .

Piszesz jak Ubek i tyle . To dla tego Wyszyńskiego zamknęli do klasztoru  w Bieszczadach.

#35 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1802 postów

Napisano 14 czerwiec 2019 - 17:28

Coraz więcej życzeń tylko nie wiem z okazji "jakich świąt" ? Jakoś tu  coraz mniej świątecznie...  

#36 robinhuud

robinhuud
  • Użytkownik
  • 2799 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 15 czerwiec 2019 - 10:35

Chodzi o święto 17 maja Ateno :)

https://www.encyklop...lki_z_Homofobią

Może warto nanieść na poniższe wykresy najbardziej krzykliwych i nietolerancyjnych forumowiczów Polanki, poszczególne grupy lgbt, w tym kler o nietuzinkowej seksualności? Każdy powinien znać swe miejsce w szyku :D . Widzę pewną analogię do rozmiaru komórki pszczelej. Nie oznacza to, że pszczoły upodobniają się do swego właściciela (psy jak najbardziej). Może to pchnie dyskusję do przodu i coś wyjaśni?

bju13010-fig-0002-m.png

bju13010-fig-0003-m.png

Może warto zbadać korelację między średnią długością i obwodem penisa erectusa trutnia, a wielkością swobodnej komórki roboczej w danej rodzinie? Roboty dla dociekliwych jest huk!

Pruderyjni katolicy nie podejmują zazwyczaj takiej dyskusji, seks tylko ze ślubną, pozycja na misjonarza po ciemku i bez zabronionej antykoncepcji (Rodzina 500+). Niektórzy mówią, że gdy młody wieśniak dorastając w dewockiej rodzinie poczuje, że coś z nim nie tak, to nie chcąc być na wsi kolorowym ptakiem (białym krukiem) – ucieka w powołanie kapłańskie. Miastowi „coś nie tak” natomiast są bardziej otwarci, grupują się pod tęczą i nie krzywdzą tak często dzieci.

http://wiadomosci.ga...wcy_juz_to.html

Jesteśmy więc, bracia, dłużnikami, ale nie ciała, byśmy żyć mieli według ciała. Bo jeżeli będziecie żyli według ciała, czeka was śmierć. Jeżeli zaś przy pomocy Ducha zadawać będziecie śmierć popędom ciała – będziecie żyli.

www.uecc.pl

Prezydent pięciu pni.

#37 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 15 czerwiec 2019 - 19:08

1560117359_wrxc9z_600.jpg

1559299287_crzhy8_600.jpg1559425793_tcyz3o_600.jpg

#38 robinhuud

robinhuud
  • Użytkownik
  • 2799 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 16 czerwiec 2019 - 07:17

Mądry pisze dla zabawy

głupi czyta, bo ciekawy...

5. chodzisz ubrany jak wariat, półnago, często przebrany za psa...(??? - nigdy nie maszerwałem w takim towarzystwie, często natomiast takie marsze zwane procesjami prowadzi przebrany elgebita w otoczeniu sypiących kwiatuszki dzieci.)

Wolę takich jawnych przebierańców, niż przebranych dla niepoznaki w czarne i purpurowe sukienki z wieloma guziczkami o nieprzypadkowej ilości.

Wolę maszerujących przebierańców lgbt niż sług bożych nawołujących do oddania im dzieci pod opiekę na parafii podczas żniw, czy klęsk żywiołowych.

Wolę jawnych elgebitów, niż zakamuflowanych wiejskich obłudnych konserwatystów z rozkalibrowanym w okresie ministranckim tyłkiem.

Kiedy wreszcie katolicy się samooczyszczą? Czy są do tego zdolni? Ściana wschodnia ubrana w berety i gumofilce najwyraźniej nie!

To z Łomży przybył do Poznania nie z własnej woli abp metropolita J. Paetz. Za długo w Poznaniu nie popecował :D . Ziemia łomżyńska (bardzo zresztą mi bliska) obfituje w takie zjawiska.

http://lomza.naszemi...rt,t,id,tm.html

Zresztą całe Podlasie:

Prezydent pięciu pni.

#39 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 16 czerwiec 2019 - 11:47

link_yGVfXmSa23brPINeVs4qqfuRCaSFoHJl,w3

#40 filip

filip
  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano 16 czerwiec 2019 - 13:25

ośmielę się polecić lekturę  700 stronicowego opracowania  p.  Hipokryzja i Władza W Watykanie SODOMA  Frederico Martela dotyczy jak pisze robinhood przebranych w purpurowe sukienki  z wieloma guziczkami ( to jest dopiero obraz)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych