Skocz do zawartości

Zdjęcie

Życzenia Świąteczne.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karpacki

Karpacki
  • Moderator
  • 1525 postów
  • LokalizacjaBerest

Napisano 22 grudzień 2016 - 18:52

Serdeczne życzenia wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia,życzy wszystkim 

Karpacki.

35500094487714244390.jpg

• jokaz lubi to

#2 Chrosniak

Chrosniak
  • Użytkownik
  • 35 postów
  • LokalizacjaPuszcza Bydgoska

Napisano 22 grudzień 2016 - 21:16

Podpisując się obiema "ręcami" pod powyższymi życzeniami

widoczku nie pomijając - przepis na wigilijnego karpia załączam,

Wybaczyć mi proszę krotochwilną treść życzeń ale tak już mam, niestety ^_^.

PRZEPIS NA KARPIA:

Umytego karpia układamy na dnie naczynia .

Dodajemy gożdziki ,cynamon ,

skrapiamy sokiem z cytryny.

Tak przygotowanego karpia zalewamy :

1 szkl wina białego

1szkl wina czerwonego

100 ml ginu

100 ml koniaku

150 ml smirnoffa

200 ml białego rumu

150 ml tequili .

Potrawy nie podgrzewamy !

Karpia wy...dalamy- jest zbędny.

Natomiast sos jest.....paluszki lizać !

PS.

UWAGA ! Karp musi być martwy -

bo inaczej bydlę sos wychleje.

Zdrowych, wesołych, pogodnych etc.

Pisać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej
Czasami człowiek musi inaczej się udusi
Szczególnie jak mnie co wzruszy rzuca mnie się na ..
klawiaturę

#3 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1780 postów

Napisano 23 grudzień 2016 - 09:03

Święta tuż, tuż... Nowy rok za parę dni... Czego życzyć pszczelarzom?  Prywatnie; wszystkim - zdrowia. Jako społeczności - stabilizacji i rozwagi bo... no właśnie można by sądzić, że po tylu latach /całe pokolenie wyrosło w nowych czasach/   a stabilizacja w działalności oddala się jak horyzont. Rozwagi - tu niech każdy spojrzy w lustro i odpowie sobie co czyni by integrować środowisko, by  słowu pszczelarz przywrócić godne miejsce w naszym społecznym odczuciu.

#4 Karpacki

Karpacki
  • Moderator
  • 1525 postów
  • LokalizacjaBerest

Napisano 23 grudzień 2016 - 16:23

Do życzeń Świątecznych jakie przesłałem powyżej, chciał bym dołączyć coś w rodzaju prezentu, który zdążył ujrzeć światło dzienne jeszcze przed samymi świętami.

Pisałem kiedyś o trwających pracach nad uruchomieniem Ośrodka Medycyny Komplementarnej, w bardzo urokliwej miejscowości, położonej w paśmie Beskidu Sądeckiego, w miejscowości  Czyrna.

Działania organizacyjne cały czas trwają i wszystko zaczyna nabierać realnych kształtów, a tymczasem staraniem grupy ludzi pracującej na rzecz otwarcia tego Ośrodka, został wydany kalendarz, pokazujący to miejsce, jego stan obecny, i namiary wystarczające do kontaktu dla każdego, kto jest zainteresowany powstaniem i działaniem takiego Ośrodka.

Pokazanie tego już na tym etapie , ma zadanie pokazać, że to nie tylko gadanie, a realna praca, która mozolnie, ale skutecznie posuwa się do przodu.

Podstawą działania tego Ośrodka, będzie Fundacja, której sprawy związane z rejestracją są w końcowej fazie organizacyjnej.

Na kolejnych stronach prezentowanego kalendarza, można zobaczyć pozostałe obiekty, jak i okolicę w jakiej Ośrodek będzie działał.

Jest także możliwość nabycia takiego kalendarza. Zainteresowani, otrzymają w tej sprawie stosowne informacje.

Pozdrawiam.

25221861373915859637.jpg

05932490669358110041.jpg

#5 d-h Bartnik

d-h Bartnik
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • LokalizacjaLimanowa ul.Marsz.J.Piłsudskiego 78/37

Napisano 24 grudzień 2016 - 11:07

Wszystkim uczestnikom Forum Polanka składam najserdeczniejsze życzenia świąteczne  i noworoczne

d-h Bartnik

#6 Piotr_S

Piotr_S
  • Moderator
  • 1015 postów
  • Lokalizacjakoło Radomia

Napisano 24 grudzień 2016 - 13:38

wigilia2016.jpg

http://spp-polanka.o...arodzenie-2016/

#7 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1780 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 16:39

Jak świętować, to świętować... W Święto Ludowe... Oj poleje się miód pitny i nie tylko.... 

Trochę dziegciu do świętowania dodali europosłowie PIS którzy, w trakcie głosowania w sprawie bezcłowego importu z Ukrainy /w tym miodu/ głosowali ZA, europosły PSL byli PRZECIW. 

#8 Karpacki

Karpacki
  • Moderator
  • 1525 postów
  • LokalizacjaBerest

Napisano 03 czerwiec 2017 - 08:22

Kolego Atena. Gdyby PSL był w koalicji rządzącej, a PIS w opozycji, było by dokładnie odwrotnie. Nie bronię tu absolutnie zachowania się europosłów PISu, tylko ta sytuacja pokazuje , że dla tych ludzi, obojętnie z jakiej opcji politycznej,  liczy się tylko interes i wizerunek własnej partii, a nie żadne logiczne argumenty , czy dobro wyborcy.

Warto zapamiętać takie zdarzenia, i przytoczyć im przed kolejnymi wyborami, kiedy znów będziemy im potrzebni przy urnach.

Pozdrawiam.

#9 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1780 postów

Napisano 03 czerwiec 2017 - 10:21

Kolego Atena. Gdyby PSL był w koalicji rządzącej, a PIS w opozycji, było by dokładnie odwrotnie. Nie bronię tu absolutnie zachowania się europosłów PISu, tylko ta sytuacja pokazuje , że dla tych ludzi, obojętnie z jakiej opcji politycznej,  liczy się tylko interes i wizerunek własnej partii, a nie żadne logiczne argumenty , czy dobro wyborcy.

Warto zapamiętać takie zdarzenia, i przytoczyć im przed kolejnymi wyborami, kiedy znów będziemy im potrzebni przy urnach.

Pozdrawiam.

Ja nie "gdybam" ja podaję fakty...

#10 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1561 postów

Napisano 04 czerwiec 2017 - 14:39

A ja się zapytam o fakty - już uchodźcy są be dla PSL ?

Polityk to taka k..wa co powie wszystko aby się przypodobać. Nie trzeba brać za dobrą monetę obietnic. Bardziej od importu boję się naklejania naklejek z logiem i pisania - Miód z Polskich Pasiek . CERTYFIKOWANY. Smacznego !

#11 Karpacki

Karpacki
  • Moderator
  • 1525 postów
  • LokalizacjaBerest

Napisano 19 kwiecień 2019 - 18:29

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, wszystkim członkom i sympatykom Polanki, składam serdeczne życzenia wszystkiego co najlepsze i nadziei, której przesłanie tych Świąt ze sobą niesie.  Wszystkiego Najlepszego.

#12 marbert

marbert

Bieszczady, okolice Soliny.

• Użytkownik
  • 1392 postów

Napisano 20 kwiecień 2019 - 15:46

Zdrowia pszczelarzy i ich  rodzin pszczelich. Dla wszystkich Koleżanek i Kolegów.

#13 Witko444

Witko444
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 22 kwiecień 2019 - 11:36

Wszystkiego najlepszego :)

Czy Waszym zdaniem takie ubezpieczenia jak tutaj będą ok https://ubezpieczamy...unikacji/torun/ ?

#14 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1780 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 06:40

Widzę, że życzenia się spełniają... 

Wszystko przebiega pomyślnie, jedyną sprawą która zaprząta uwagę to "czy można dać ramki bez węzy do ula?" 

Też się wypowiem w tym temacie; uważam że można, szczególnie w przypadku kiedy ul jest pusty... 

Na San Escobar określają taki stan jako - eldorado...

#15 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1780 postów

Napisano 09 czerwiec 2019 - 07:44

Z okazji ŚWIĘTA LUDOWEGO  wszystkim pszczelarzom, dużym i małym, wierzącym i niewierzącym,

pomyślności życzy

ATENA

#16 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów
  • Lokalizacjakujawsko-pomorskie

Napisano 09 czerwiec 2019 - 07:53

Święta Ludowe obchodzimy wreszcie bez szamanów z pezetelu, oni w tym czasie wybrali chodzenie za kozą w paradach równości.

#17 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1561 postów

Napisano 09 czerwiec 2019 - 19:59

Jackowi i Atenie tak ku - ? No właśnie a co będzie jak PiS z PSL wejdzie w koalicję ?

Pogodzicie się ?

Nie możliwe ?  ;)

P.S.  Koalicja

#18 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1780 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 06:06

Jackowi i Atenie tak ku - ? No właśnie a co będzie jak PiS z PSL wejdzie w koalicję ?

Pogodzicie się ?

Nie możliwe ?  ;)

P.S.  Koalicja

Ja oceniam sytuację jaka jest w kraju i ludzi którzy ją kształtują jako dwie różne sprawy.  Nie mogę oceniać dobrze tego co się dzieje kiedy ministrowie, na potęgę się kompromitują; no może z wyjątkiem Ministra Sportu... resztę przeanalizuj SAM. Po drugie oceniam ludzi którzy są w terenie i tu już jest różnie; potrafiłem się dogadać z szefem Komisji Rolnictwa Sejmiku w/s kontynuowania spotkań na Grodźcu chociaż każdy wiedział "kto jest kto"... Można się pięknie różnić i ...robić swoje. Godzić się z kimś który za punkt honoru uznaje atakować MNIE "zawsze i wszędzie"  nie pomijając wciągania w tę brudną sprawę nawet moich wnucząt?  Mam do wyboru; nie lękać się i nadstawiać drugi policzek. Wybieram to pierwsze, jak zawsze... 

Porozumienie PSL-u z PIS-em? Coś na ten temat napisał Fredro w "Zemście" ...

#19 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1561 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 15:52

Nie mogę oceniać dobrze tego co się dzieje kiedy ministrowie, na potęgę się kompromitują

Chyba że będą w koalicji z PSL ?

Ja przeanalizowałem . PiS wygra wybory jesienią a PSL zostanie jak ta praczka z lumbago nad potokiem .

Znikąd żadnej alternatywy , cała ,,polityka ,, i program całej opozycji - żeby tylko  PiS nie wygrał. Cosik cienki ten program i założenia . Ci co odeszli z PSL aby Nowoczesna dostała kasę to już nie zdrajcy tylko społecznicy ? :D

Śmieszne to wszystko .

#20 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1780 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 18:02

PIS wygrał i... PSL się nie przyłączył w 2005 roku, nie przyłączył się /na wyraźne zachęty Kaczyńskiego/ w 2015! 

Co do kasy, to członków obecnego rządu już nikt nie przebije; ten krzyk " że im się należały" a później ze "spuszczoną głową powoli" coś tam było zwrócone...

Z mojej perspektywy, i tu posłużę się mistrzem Fredrą; 

Mocium panie

Wprzódy słońce w miejscu stanie 

wprzódy w morzu wyschnie woda

nim między  PSL-em a PIS-em będzie zgoda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych