Skocz do zawartości
an500

Pochwale - siebie ?

Rekomendowane odpowiedzi

27. listopada podmienialem  nowe dennice, w starych wylozona byla tektura na osyp.  Otoz w tym osypie- /nie bylo osypu/ wosku  z odsklepionych komorek szukalem warrozy.W szesciu ulach znalazlem jedna  warroze.Ule Dadant na siatce.

Pewien sukces, ale tez zasluga Pani Pochoreckiej.

 

W starych ksiazkach przeczytac mozna, ze pszczoly sie oczyszczaja sie w okreslonych sytuacjach np. cukier puder- Pan Czeslaw upublicznil ten fakt . Inne firmy  do zwalczania warrozy wykorzystuja  prawdopodobnie fakt samooczyszczania sie pszczol w swych srodkach wrrobojczych.

 

Czym zwalczalem warroze?

 Nie moge napisac- prawo farmaceutyczne sie klania.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko pogratulować .Nie rozumię tylko tego zdania .Sukces Twój,, czy Pani Pohoreckiej ?

 

Pewien sukces, ale tez zasluga Pani Pochoreckiej.

 

I z którego wykładu popłynęła ta wiedza .Słyszałem jej kilka wykładów ,może coś przeoczyłem ?

Co Cię naprowadziło na odpowiedni trop ?

Uważam że jej wykłady są zawsze dobrze przygotowane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 Nie moge napisac- prawo farmaceutyczne sie klania

na forum są już podobne wpisy typu "wiedza kosztuję" albo "wiem a nie powiem", teraz doszedł nowy" nie mogę napisać .........." jaki cel chciałeś osiągnąć tym postem kol an500?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum są już podobne wpisy typu "wiedza kosztuję" albo "wiem a nie powiem", teraz doszedł nowy" nie mogę napisać .........." jaki cel chciałeś osiągnąć tym postem kol an500?

 

Jak w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie.

 

Dobre, Ojcze Chrzestny  :rolleyes:

Filip zapytaj turysty - Mirek wszystko wie, a jak nie wie to znajdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...