Skocz do zawartości
Piotr_S

Rośliny miododajne Wojciecha Morawskiego

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem właśnie obróbkę "surówki" z Bukowiny. Na pierwszy rzut wykład Wojciecha Morawskiego o jego roślinach. Pewnie miną ze 2 godziny zanim film się prześle i przetworzy, Jak już zobaczycie ikonę filmu zamiast kasety magnetofonowej, będzie go można oglądać:

 

https://youtu.be/QeKJrc6f85s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie prezesie. Proponuję, aby filmy zestawiać w temacie Polanka TV, jako przylepionym.  W przeciwnym wypadku jeśli nie będzie co pewien czas jakiegoś komentarza umieszczanego koło tego filmu, zacznie on opadać coraz niżej w tematach forum, a myślę że nie o to chodzi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak zrobię jeszcze inaczej i wydaje mi się, nawet lepiej, bo temat Polanka TV już się tak rozdyskutował... Po prostu bazę filmów, w kolejności ich powstawania zamieszczę na stronie głównej w zakładce "Polanka TV" i tam je można będzie już tylko oglądać. Już to zresztą obiecywałem ale jeszcze nie zrobiłem

 

A tutaj... niech się toczą dyskusje. A może ktoś zapyta tutaj Wojtka o coś... a może Wojtek odpowie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum konfrontacje. Ja z innej beczki. W związku z tym, że w mojej okolicy naturalnie zmniejszyła się baza pożytkowa przed  zakwitnięciem lip, część zapobiegliwych pszczelarzy ma poletka facelii.  Zauważyłem, że u mnie  poza facelią, pszczoły oblatują, koniczynę białą, śnieguliczki, maliny,  tawułę i inne. Najbardziej jednak oblegany jest żylistek szorstki. Zakupiłem rok temu 30 krzewów i chyba zakupię kolejne jesienią. Moim zdaniem warto.

...........................................................................................................
Jan Dzierżoń - Ślązak - Ojciec współczesnego pszczelarstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...