Skocz do zawartości
jokaz

Ciasto do odbioru w Bukowinie Tatrzańskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Szanowne koleżanki i szanowni koledzy.

Zaproponowałem swoją pomoc przy dystrybucji ciasta w Bukowinie Tatrzańskiej w dniach 10-13.11.2016r. Odbiór ciasta do 12.11.2016r. Ciasto firmy Diamant, pakowanie po 15 kg. Jak zawsze w przyzwoitej cenie. Ta cena zostanie podana przez Pana Prezesa w późniejszym czasie, za kilka dni. Dlatego też, bardzo proszę zapisywać się na to ciasto już teraz, gdyż to pozwoli zamawiającemu na oszacowanie jaką ilość na palecie ma zamówić. Wystarczy że, podasz ile kg chcesz. Przy odbiorze ciasta, bardzo Państwa proszę o wyliczoną kwotę, za co już teraz dziękuję. Bardzo proszę nie zaśmiecać tego tematu innymi sprawami.

 

Do zobaczenia w Bukowinie Tatrzańskiej.

jokaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomada - kryształy cukru.pdf

 

Szanowne(i) koleżanki i koledzy pszczelarze

Chciałem się z Wami podzielić wiadomościami dotyczącymi Ciasta (fondantu) dla pszczół z Diamantu firmy Pfeifer & Langen Glinojeck S.A

25.08.2016r złożyłem reklamację dotyczącą złej jakości ciasta dla pszczół - po wielokrotnym nękaniu ich pytaniami dotyczących reklamacji, w końcu otrzymałem odpowiedź 22.09.2016r., którą zamieściłem w załączniku.



Proszę  przed zakupem tego produktu o przemyślenie i skorzystanie z moich doświadczeń - przyczyna reklamacji w załączniku diament.txt.
A  jeżeli już kupujecie to sprawdzajcie za każdym razem jakość produktu bo to, że dostaniecie certyfikat jakości to nic nie znaczy.

Zamawiałem także syrop z tej firmy za pośrednictwem SPP- "Polanka" (zamówienie 20.lipca dostawa 29.08) dotarł po ponad miesiącu od zamówienia i to dopiero po licznych  interwencjach.

Lekceważący stosunek do klienta odstrasza od tej firmy.

W rezultacie zrezygnowałem z 4 palet syropu z Diamantu i zamówiłem syrop w innej firmie i dostawa była do 5 dni.

Do dnia dzisiejszego (2.11.) nie otrzymałem żadnej rekompensaty.

 

Kolejne kroki poczynione przeze mnie to zaangażowanie Kancelarii Adwokackiej, która wystosowała wezwanie przedsądowe zarówno do cukrowni jak i do SPP-Polanki. Na odpowiedź dali im 14 dni, po tym terminie idziemy do sądu.


pozdrawiam
RafałPomada - kryszta??y cukru.pdfdiament.txt

 

odpowiedź na reklamację z Diamantu

 

"Zygmuntowo, 20.09.2016 

 
 
Dotyczy: Identyfikacja kryształów cukru w pomadzie 
 
W doniesieniu do Pana zgłoszenia dotyczącego zidentyfikowania kryształów cukru w 
pomadzie pragniemy wyjaśnić: 
Został przeanalizowany cały proces produkcji pomady dedykowanej dla dokarmiania pszczół. 
Cały proces jest zautomatyzowany. Wszystkie temperatury, które mają zapewnić rozpuszczenie cukru 
są ustawiane automatycznie. Podczas analizy sprawdzono wszystkie połączenia na instalacji, które 
mogły mieć wpływ na ewentualne pojawienie się kryształów cukru. 
W wyniku kontroli zidentyfikowano jedno miejsce błędnego połączenia instalacji, które mogło 
spowodować obecność kryształów w produkcie. 
W związku z powyższym uznajemy Pana reklamację za zasadną. 
Aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości podjęto następujące działania: 
- szkolenie pracowników działu utrzymania ruchu z prawidłowej kompletacji instalacji. 
 
Jesteśmy przekonani, że powyższe działanie będzie skuteczne a zaistniała sytuacja nigdy się nie 
powtórzy. 
 
Z poważaniem 
Justyna Wyszyńska 
Kierownik Laboratorium "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...