Skocz do zawartości
Atena

Gorący temat

309 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

To też jakieś rozwiązanie.Brytjczycy , Niemcy mają w tym doświadczenie.

Ateno muzułmańskie kobiety nie idą do nieba ( nawet jako hurysy) a muzułmanin aby się tam dostać musi umrzeć za wiarę. Nie mieszaj dogmatów religi chrześcijańskiej z islamem.

Mozna zrobić tak jak Hiszpanie wywieźć na granicę i dać kopa w dupę młodym bysiorom . Kobiety , dzieci starców zostawić pod opieką do czasu zakończenia wojny.

Ależ ja nie analizuję dogmatów zawartych w religiach /obie monoteistyczne/  Ja jestem przerażony dzisiejszą rzeczywistością  a i perspektywy jakieś takie niepewne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym islamu nie nazwywał religią a raczej księgą handlową. Mimo chęci z obrzydzenia nie dotarłem do końca. Czasy nie pewne bo ropa się kończy. Parę lat temu śmieli się ze mnie że mówiłem o wielkich planach Niemiec samochodów wodorowych . Teraz planuje się w Polsce budowę stacji tankowania wodorem na głównych korytarzach na wschód. .... Może konia se kupię , szabla gdzieścik jest. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Audiplusowi i innym polecam lekturę "Cichociemnych"  /jak w czasie wojny Arabowie pomagali Polakom, w Maroku, kiedy Francuzi kolaborowali z Niemcami/. Osobnym tematem  jest pomoc Arabów Armii Andersa.  

Ciekawy jestem dalszego rozwoju sytuacji ale JAKIEŚ ROZSTRZYGNIĘCIA ZAPADNĄ  i nikt nie WYMORDUJE MILIONA  Arabów którzy dotarli do Europy.

Jak ja kocham forumowych trolli !!! Niby coś wiedzą, chca się wykazać swoją "wiedzą", ale jak to w życiu bywa nie potrafią tego wszystkiego związać w jedną całość jak sznurówek w butach.  A tu jeszcze dochodzi frustracja z POrażki jedynie słusznej partii, dzięki Bogu już nie panującej. Masakra na całego, poziom intelektualny na poziomie "Hrabiego". To może cofniemy się do wypraw  krzyżowców?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ja kocham forumowych trolli !!!?

Włodek, hamuj się zanim pomyślę że POpierniczyłeś nie to co POwinieneś  w kategoriach oceny i POziomu nie tyle partii co POpędu do wiedzy o forumowiczach.

A tak przy okazji pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Włodek, hamuj się zanim pomyślę że POpierniczyłeś nie to co POwinieneś  w kategoriach oceny i POziomu nie tyle partii co POpędu do wiedzy o forumowiczach.

A tak przy okazji pozdrawiam.

Łomatkoicórko! Elu! Przypomnij sobie czasy starego forum, gdy walczyliśmy z trollami, a i tu na nowym forum zaczyna walić trollingiem, jak z murzyńskiej chaty. Powiem wprost, że gdy czytam niektóre posty, to normalnie rence opadajom!

... i również serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pani Elu, dziękuję za wsparcie. Nie jest to wsparcie tylko dla mnie ale wsparcie prawa do swobodnego wyrażania swoich poglądów w Hyde Parku.

Dałem czas audi do zastanowienia się nad tym co napisał pod moim adresem ale ów Pan brnie dalej. Ze stylu wyrażania się traktowałem Go jako człowieka inteligentnego potrafiącego swoje myśli przekazać nie obrażając innych bywalców portalu. Niestety, zaprezentował styl kibiców niektórych drużyn piłkarskich; Jak nie ze mną to wróg,,,z całymi konsekwencjami. Nazywanie kogoś trollem to obrażanie, bo czymże jest troll w mitologii skandynawskiej? Podważanie mojej wiedzy i wykształcenia? Czym jest poparte  to aby próbować na ogólnopolskim portalu mnie zdyskredytować?  

PS. Nigdy nie byłem członkiem PO. Od 45 lat jestem związany z Stronnictwem Ludowym, kontynuując rodzinną ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo chętnie bym się cofnął - zakuty łeb już mam. :D

Krzyż audiplus by wyrapał mi na plecach goździem.

Nie lubię ,,PSL,,  Ateny ale niczego nie zrobił co by stawiało go na równi z panem M.K. vel andrzejek.

Zagadka na czasie - jakie słowa wypowiada facet jak zobaczył że zamiast granata wyrzucił zawleczkę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krzyż audiplus by wyrapał mi na plecach goździem.

Daro! Nie rób z siebie żałosnego człowieczka! Ty już swój Krzyż masz genetycznie wyryty w ciele i to wcale nie gwoździem. Jeżeli tego nie posiadasz, nie jesteś człowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miało być żartem ,wyszło jak zwykle.No już jednen kosmita na forum starczy. B)

Mam i kręgosłupy , choć fizyczny stęka latem. :rolleyes:

P.S. A zagadka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. polecam korzystanie z portalu  neon24 gdzie znajdziecie  informację  o sprawach którymi żyje europa, a których to informacji nie znadziemy , nie usłyszymy i nie obejrzymy  w naszych prawdomównych medjach pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po oglądnięciu obrad Komisji Sejmowej Praworządności i Sprawiedliwości /czy jakoś tak?/  obawiam się nie tylko uchodźców z Syrii ale i miejscowych z Wiejskiej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po oglądnięciu obrad Komisji Sejmowej Praworządności i Sprawiedliwości /czy jakoś tak?/  obawiam się nie tylko uchodźców z Syrii ale i miejscowych z Wiejskiej...

Nie POdniecaj sie tak, bo dostaniesz orgazmu. Uchodźcy z Syrii, to tylko przykrywka, bo tych narodowości jest znacznie więcej i mają w tym swój cel. TVN o tym nie mówi, w Wyborczej też tego nie przeczytasz, a na uspokojenie polecam zmianę zainteresowań z pszczelarstwa na akwarystykę. W razie czego zażyj jedną tabletkę, a jak nie pomoże to weź drugą.

https://portal.abczdrowie.pl/pytania/lek-bez-recepty-na-uspokojenie-skolatanych-nerwow

... acha! I nie otwieraj przypadkiem lodówki ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. polecam korzystanie z portalu  neon24 gdzie znajdziecie  informację  o sprawach którymi żyje europa, a których to informacji nie znadziemy , nie usłyszymy i nie obejrzymy  w naszych prawdomównych medjach pozdrawiam

Na tej stronie też można dowiedzieć się ciekawych aktualności, niekoniecznie o imigrantach.

http://www.bibula.com/?p=83446

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łomatkoicórko! (jak zwykł mawiać Audiplus) ...

Po tych wszystkich hucpach z TK  i zapoznaniu się przed chwilą z "przepraszam za błąd" w wydaniu byłego ministra sprawiedliwości bezcenny wydaje mi się komentarz

JA TEŻ PRZEPRASZAM, za to, że kiedyś zagłosowałam na PO. Więcej się to nie powtórzy!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro rankiem Zygmunt ze świtą do mnie przybywa i mam nadzieję, że w ramach "konstytucyjnych" sporów do czasu rozpoczęcia Szkolenia w Pikulu głów sobie nie pourywamy :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo i pewnie nie będzie okazji  ;) , oni się teraz przepiszą po części do Petru a po części do Kukiza. Inni liderzy za jakiś czas powyciągają wszystkie problemy PiS, których... spokojnie... będzie pod dostatkiem i... znów będzie na kogo głosować.

O ile sejmu jakiś "bułgarski komunista" nie spali w międzyczasie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

... oni się teraz przepiszą po części do Petru a po części do Kukiza.  ... i... znów będzie na kogo głosować.

Piotrze! Od pewnego czasu zastanawiałem się, kto jak kto, ale u kogo na smyczy chodzi. Co do Petru, to nie miałem wątpliwości:

http://niepoprawni.pl/blog/jerzy-zerbe/nowoczesny-mesjasz

http://3obieg.pl/ryszard-petru-alias-wunderwaffe

natmiast Kukiz zastanawiał mnie z JOW-ami, późniejszymi konsekwencjami i co najważniejsze, kto wjedzie na jego plecach:

http://www.kontrowersje.net/zacznijcie_si_mia_z_antysystemowego_kukiza_bo_za_chwil_b_dziecie_p_aka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Przyjdzie walec i wyróóóówna"...jak śpiewał Wojciech Młynarski. Platforma przegrała bo ...obiecywała rzeczy REALNE DO REALIZACJI. Inni obiecywali "gruszki na wierzbie" i  owe gruszki już kwitną. Kto je będzie zapylał skoro kwiatki zaczęły się pokazywać ...końcem listopada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na żadne gruszki ani konfitury nigdy nie liczyłem, tym bardziej teraz kiedy  zostałem zakwalifikowany jako "gorszy sort", co prawda w niezłym towarzystwie...

Edytowane przez ppepe
Reg. pkt.9 - nie cytujemy pod wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze nie tak dawno Ateno twierdziłeś że PSL trzyma się mocno.

Twierdziłeś że wybory samorządowe nie zostały sfałszowane. Wytłumacz mnie głupiemu jak to jest że partia wygrywa wybory samorządowe  chwali się wiernym elektoratem a najważniejszych parlamentarnych dostaje po 4 literach ?

Chłopki nie zrozumiały ?

Koniec PSL jak i przyjaciół z SLD poznac po wyborach na szefów parti.

Może po kosi kamyku wybierzecie jeszcze Zycha jak dożyje i trzeba będzie się zwijać. Tak Wam dopomóż Bóg.

A Młynarski nie śpiewa ,on wyje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudno polemizować w sprawie talentu p. Młynarskiego. Ja bardziej go cenię za treść utworów niż muzykę i to w przekroju pięćdziesięciu lat. Prawda, część mieszkańców wsi dała się ogłupić totalnej propagandzie i obiecankom /jak zaczyna to wyglądać/ bez pokrycia. ale jakie będą owoce z tych kwiecistych obiecanek. Z ostatnich dni coraz jaśniej wygląda że to nie Bataliony Chłopskie zagrażają nowej władzy a Petru z kilkoma białogłowami. Mark Twain napisał w liście do przyjaciela że "pogłoski o mojej śmierci są przedwczesne".

Edytowane przez ppepe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kto jest Twoim wzorcem postępowania? Miotasz się aby udowodnić bzdurne teorie o fałszerstwach. Przez okres świąteczno- noworoczny będziesz miał dość czasu aby przeanalizować ile fałszu było u złotoustych którzy dziś rządzą. Obudzeni z letargu założyli KOD a sondaże tych idoli spadają na pysk po paru tygodniach sprawowania urzędów. Partia Witosa przetrwała 120 lat a premier  z  okresu "cudu nad Wisłą" stoi na cokole w centrum Warszawy. W grobie się chyba przewraca....kiedy widzi co się dzieje.

Jeżeli manipulacja polega na robieniu tego typu prezentacji; 800% wzrostu bo kiedyś zagłosowało w mieście 10 a teraz 80. Pogratulować przebiegłości politycznej teoretykom teorii sfałszowania wyborów.  Nawiązując do słów mistrza Jana z Czarnolasu; Niegodne państwo gdzie na czas wyborów Macierowicza chować trzeba. 

Po przemyśleniach napisz kto jest Twoim wzorcem postępowania i dlaczego. To bardzo ważne...Ja mam...

Edytowane przez ppepe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ateno Ty sobie gęby Witosem nie wycieraj bo Twój PSL z nim ma tyle wspólnego co PZPR z Pisłudzkim . Pisałem Ci kiedyś. Ja  się nie miotam ja zadałem Ci proste pytanie na które reagujesz agresją. Nie wzoruję się na politykach  moim wzorcem Jest Jan Paweł II( w polityce). To on zakończył wieloletni konflikt w Irlandii tylko kto o tym chce mówić? Po cichu skutecznie. To on odsuwał duchownych którzy bratali się z komunistami. Bo wiedział czym jest komunizm. Ja nie wołam rozstrzelać . Po co było Wam grzebać przy Trybunale ? Nie było by problemu. Nemo iudex in causa sua - nikt tego nie widzi ? Nie chce widzieć. PiS i Kaczyński to nie Hitler. Jeśli udupi starych komuchów to bedę bił brawo aż ręce spuchną. Bo komunizm jest i będzie ideologią zbrodniczą. A jak ktoś Śpiewał - kto się skurwâł zawsze będzie świnią.

Jeśli jesteś Katolikiem - zdrowych spokojnych Świąt Narodzenia Pańskiego  i pamiętaj słowa podczas Mszy Świętej - przekażcie sobie znak Pokoju.

Pokój nam wszystkim.

Amen.

P.S. Podobnie brzoza skrzydła łamie. A wrak Tupolewa dostaniemy po zakończeniu śledztwa ( Nigdy) .

To Pani Kopacz z mównicy sejmowej łgała w żywe oczy o przekopywaniu ziemi na lotnisku.

Żeby nie było - gdyby to spotkało np. Kwaśniewskiego byłbym równie oburzony.

HONORU tego polskim politykom brak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi