Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gorący temat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
256 odpowiedzi w tym temacie

#141 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 961 postów
  • Lokalizacjakujawsko-pomorskie

Napisano 06 luty 2018 - 13:00

No , i widoczne ślady na mózgu ..... Ale czy pod tymi bliznami coś jeszcze się tli ?

Rozjarzają się na chwilę podlane przy goleniu etylem synapsy i gasną, każdego dnia jarzą się coraz słabiej..... i...... coraz krócej ...

#142 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 961 postów

Napisano 06 luty 2018 - 13:50

Powstała oficjalna  strona rządowa, która broni polskiej racji w sprawie nowelizacji ustawy o IPN:

https://germandeathc...5840.1517910869

"Trwa (...) akcja – STAŃ W OBRONIE POLSKI! Apelujemy, aby rozsyłać do mediów na zachodzie Europy i w Izraelu, film Stefana Tompsona, który został ocenzurowany w części europejskich państw. Kilkuminutowy film w języku angielskim pokazuje, jak naprawdę wyglądała historia II wojny światowej, w szczególności Holocaustu, niemieckich obozów zagłady oraz ratowania ludności żydowskiej przez Polaków."

więcej o akcji:

http://m.niezalezna....gnie-caly-swiat

-------------------------

Teraz przydałaby się jeszcze strona na temat zbrodni nacjonalistów ukraińskich

#143 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 961 postów

Napisano 25 listopad 2019 - 20:16

Transmisja na żywo premiera książki W. Sumlińskiego i dr Ewy Kurek pt. "Powrót do Jedwabnego"

(Klub Ronina):

https://www.youtube....h?v=jT2HZ5FdFBg

#144 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 961 postów

Napisano 30 listopad 2019 - 12:33

W powodzi  smutnych, złych, często tragicznych wiadomości, czy tylko newsów warto, napisać od czasu do czasu coś,

co inspiruje, budzi nadzieję i dumę, po to by oddać honor bohaterom, którzy w momencie próby zachowali się tak jak trzeba, tym bardziej, że wśród nich znalazł się nasz rodak - Łukasz:

https://wiadomosci.o...astnika/l7dcm8b

"- Chcę oddać hołd niezwykłej odwadze tych członków społeczeństwa, którzy fizycznie interweniowali, aby chronić życie innych. Dla mnie reprezentują oni to, co najlepsze w naszym kraju i dziękuję im w imieniu całego naszego kraju - mówił wieczorem premier Boris Johnson z Partii Konserwatywnej.

- Co jest niezwykłe w obrazach, które widzieliśmy, to zapierający dech w piersiach heroizm członków społeczeństwa, którzy dosłownie wybiegli w kierunku niebezpieczeństwa, nie wiedząc, co ich spotka. Nie wiedzieli, że to atrapa (ładunku wybuchowego). Oni naprawdę są najlepszymi spośród nas - oświadczył z kolei laburzystowski burmistrz Londynu Sadiq Khan."

#145 vega

vega
  • Użytkownik
  • 190 postów

Napisano 30 listopad 2019 - 13:08

Obawiam się, że nie wszystkim się spodoba taka narracja a szczególnie bohaterstwo tych ludzi. Wcale bym się nie zdziwił gdyby RPO oświadczył, że to łamanie prawa człowieka do wolności. Współczesny świat staje na głowie i aż się boję na myśl co czeka moje dzieci i wnuki w przyszłości jeśli społeczeństwo nie powróci do korzeni. Nadzieja jest bo świadomość rośnie choćby w przypadku zdrowego odżywiania się czy aktywności fizycznej - to ciągle za mało. Jeszcze aby powrócić do rozsądnego myślenia o życiu a nie ochrona korników czy dewiacji kosztem nienarodzonych dzieci. Mam nadzieję, że przynajmniej w Polsce nigdy do takiego spustoszenia światopoglądowego jak w tzw. starej unii nie dojdzie. 

#146 Borowy

Borowy
  • Użytkownik
  • 506 postów

Napisano 30 listopad 2019 - 13:22

Czy korniki chroni się kosztem nienarodzonych dzieci ?
Kolega wyjaśni jak do tego doszedł ?

I co to za dewiacje ?

#147 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1866 postów

Napisano 30 listopad 2019 - 13:32

W tej "starej" Unii burmistrzem Londynu został MUZUŁMANIN. No i teraz przymierzcie się do światopoglądu kogoś /oczywiście Polaka/ który katolikowi/rodakowi odmawia prawa bycia pszczelarzem tylko dlatego że należy do legalnej partii czyli Polskiego Stronnictwa Ludowego. 

#148 vega

vega
  • Użytkownik
  • 190 postów

Napisano 30 listopad 2019 - 14:40

Czy korniki chroni się kosztem nienarodzonych dzieci ?
Kolega wyjaśni jak do tego doszedł ?

I co to za dewiacje ?

Nie mam najmniejszego zamiaru tłumaczyć komuś, kto i tak to zaneguje. Przyjmie Kolega moje słowa do wiadomości? Nie przyjmie? Nie zależy mi na tym wcale.

#149 vega

vega
  • Użytkownik
  • 190 postów

Napisano 30 listopad 2019 - 14:50

W tej "starej" Unii burmistrzem Londynu został MUZUŁMANIN. No i teraz przymierzcie się do światopoglądu kogoś /oczywiście Polaka/ który katolikowi/rodakowi odmawia prawa bycia pszczelarzem tylko dlatego że należy do legalnej partii czyli Polskiego Stronnictwa Ludowego. 

Trochę to pokrętnie napisał Kolega. Nie bardzo wiadomo o co chodzi... Burmistrz Londynu muzułmanin (oczywiście wielką literą a katolik małą, hehehee). I przymierzamy się ponoć do światopoglądu kogoś, który odmawia prawa bycia pszczelarzem bo ten jako katolik i w dodatku Polak należy do PSL-u... Trochę to wszystko bez sensu jakoś napisane...

#150 marbert

marbert

Bieszczady, okolice Soliny.

• Użytkownik
  • 1466 postów

Napisano 30 listopad 2019 - 15:03

Czym Szanowny Kolega moralnie różni się od innych?

Czy Szanowny Kolega zna jakiegoś ateistę lub innowiercę,który zasady moralne łamie?

#151 vega

vega
  • Użytkownik
  • 190 postów

Napisano 30 listopad 2019 - 15:20

...

#152 Borowy

Borowy
  • Użytkownik
  • 506 postów

Napisano 30 listopad 2019 - 15:26

Nie mam najmniejszego zamiaru tłumaczyć komuś, kto i tak to zaneguje. Przyjmie Kolega moje słowa do wiadomości? Nie przyjmie? Nie zależy mi na tym wcale.

Czyli Kolega woli rozmawiać z kimś, kto Kolegi pogladów nie oceni krytycznie.

Bezpieczna postawa, przyznaje, choć odwadze odległa.

#153 vega

vega
  • Użytkownik
  • 190 postów

Napisano 30 listopad 2019 - 15:34

Wolę rozmawiać z kimś dla kogo siłą są argumenty a nie ideologia. Szkoda czasu na kopanie się z koniem.

#154 Borowy

Borowy
  • Użytkownik
  • 506 postów

Napisano 30 listopad 2019 - 15:42

Tak to z wami prawiczkami jest.
Zarzucić sloga usłyszany gdzieś od plebana czy wyślabizowany w gościu niedzielnym i tyle.
Nic ponadto.
Brak szans na jakies rozwiniecie, dyskusję, polemikę.
Jeden Daro nie wymięka, stara się bronić swoich racji.
Co prawda jak sam przestaje rozumiec co pisze to rzuca jakimś dziwnym memem, ale to juź coś.
Przynajmniej jest nadzieja ze zanim cos napisze przeczyta to co się do niego pisze.
  • marbert lubi to

#155 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1866 postów

Napisano 30 listopad 2019 - 15:47

Trochę to pokrętnie napisał Kolega. Nie bardzo wiadomo o co chodzi... Burmistrz Londynu muzułmanin (oczywiście wielką literą a katolik małą, hehehee). I przymierzamy się ponoć do światopoglądu kogoś, który odmawia prawa bycia pszczelarzem bo ten jako katolik i w dodatku Polak należy do PSL-u... Trochę to wszystko bez sensu jakoś napisane...

Bez sensu? Jak dla kogo... Dla mnie z sensem bo tak mnie "zakwalifikował" niejaki czarg  na tym forum. Nie wierzysz znajdź se jego wpis!  Na szczęście, dla mnie jeszcze takie wyroki... no powiedzmy, mogą być tylko  w zawieszeniu. Na razie??? 

#156 vega

vega
  • Użytkownik
  • 190 postów

Napisano 30 listopad 2019 - 15:47

Po prostu rozum bierze górę ...

#157 Borowy

Borowy
  • Użytkownik
  • 506 postów

Napisano 30 listopad 2019 - 16:02

No, Kolego, trzymaj się - masz racje !

Rozum bierze góre i radzi salwować się Waści ucieczką, żeby nie polec w obronie tych dyrdymałow.

Ja to rozumiem, to atawizm.

Nic dziwnego, przeciez wszyscy pochodzimy od małpy.

Ale nie jestem pewien czy od tej samej :-/

#158 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1866 postów

Napisano 30 listopad 2019 - 16:25

Może jaśniej? Czyj rozum? Nad czym? Za dużo niejasności, za dużo nienawiści która reprezentują ci którzy to niby nad wszystko przedkładają miłość do bliźniego

#159 vega

vega
  • Użytkownik
  • 190 postów

Napisano 30 listopad 2019 - 16:33

Mój rozum bierze górę. Nie zamierzam tłumaczyć spraw oczywistych osobom, które tego i tak nie przyjmują bo mają własną ideologię. Niech tak zostanie i nie przeszkadza mi to. Nie świadczy to o mnie źle a raczej o kimś innym...

Kolego Borowy - skoro Kolega pochodzi od małpy to jego sprawa. Dla mnie kolega może pochodzić od czegokolwiek - nie ma się czym chwalić. 

• Kamil lubi to

#160 Borowy

Borowy
  • Użytkownik
  • 506 postów

Napisano 30 listopad 2019 - 17:05

To po jaką cholere zamieszcza Kolega pod postem o bohaterstwie rodaka u UK jakies dziwne posty o kornikach i zygotach ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych