Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gorący temat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
256 odpowiedzi w tym temacie

#241 Kamil

Kamil
  • Użytkownik
  • 213 postów
  • LokalizacjaWarmia

Napisano 07 grudzień 2019 - 21:54

Piotrze, odniosłem się do punktu 1 bo mnie zainteresował, w przeciwieństwie do punktu 2. Punkt 3 zaprzecza twojemu światopoglądowi lewackiej poprawności politycznej. Ta lewacka propaganda "Zabrania bezkarnego okazywania ludziom pogardy" przegrywa w zderzeniu się z rzeczywistością. Jak komuś przyjdzie żyć wśród ciapatych, pejsów czy czarnych to miłość do nich mija. Ilu to ja mam w rodzinie wśród znajomych "tolerancyjnych" którzy po przyjeździe z UK mówią że "nadal wszystkich lubią ALE, asfalt, ciapaci i pejsy mają swoje miejsce". Pominąłem ten punkt byś nie musiał brnąć w ślepą uliczkę.

Zarzucasz mi nie odpowiadanie na wszystkie punkty zarzucając mi bycie ignorantem. Bezczelna hipokryzja. Sam wybiórczo pominąłeś całą moją wypowiedź i przyczepiłeś się do odczytu faktów z mema. Nie jesteś ignorantem? to dlaczego nie odpowiedziałeś na proste pytanie :

"poprawność polityczna w ogóle ma pewną zaletę. Zabrania bezkarnego okazywania ludziom pogardy." Co za lewactwo. Poprawność polityczna zamyka usta wolnym ludziom. Teraz jest czas lewactwa, widać odpowiada ci dzisiejsza rzeczywistość. Za czasów hitlera też byłbyś za nazistowską poprawnością polityczną? Odpowiedz jeśli nie jesteś hipokrytą i ignorantem.

Nie pisz mi czy wiem jak żyje się w Niemczech i co oglądam, w obu przypadkach się mylisz. W tvenie nie zobaczysz tych "szalejących hord". Jest jeszcze Polsat, TV Trwam, Republika i mnóstwo kanałów na YouTube. Oglądam wszystkie wymienione media, bo tylko prawda jest interesująca.

#242 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 961 postów
  • Lokalizacjakujawsko-pomorskie

Napisano 08 grudzień 2019 - 08:45

Skąd się biorą w Polsce tacy "reporterzy", którym przez usta przechodzą takie pytania?

Ile jest warte życie jednego Polaka? 

Anna Pamuła w Śniadaniu Mistrzów TVN24:

„Załóżmy, że przyjmujemy tych 7 tys. uchodźców, wśród nich jest jeden zamachowiec, wysadza się w powietrze i ginie 10 Polaków. Ale my uratowaliśmy życie tych 6999 osób, które przecież uciekały przed wojną” – mówiła Anna Pamuła reporterka związana obecnie z „Gazetą Wyborczą”.

37 min. 55 sek.

https://www.tvn24.pl...017,743699.html

O sytuacji w Szwecji Pani Jolanta Grabowska 30 lat mieszka i pracuje w Sztokholmie:

https://www.youtube....h?v=QCMCxPifKzE

Jerzy Grunwald i Janusz Hryniewicz:

https://www.youtube....h?v=3UY0vYizD9s

Szwedzki uchodźca w Polsce:

https://www.youtube....h?v=wVwB4vQcAIs

Dwa światy w Malmo: 

https://www.youtube....h?v=wFjsothCcCo

ostatnie 4 minuty filmu wskazówka jak ocalić swój kraj w dobie multikulturalizmu:

https://www.youtube....h?v=JnqNEGa9Qc0

Deutsche Welle:

Malmo Bagdadem Europy - 29 eksplozji i 50 strzelanin w 320 tys. mieście w ciągu 10/11 miesięcy 2019 r.

"At times it seems like Malmo has more in common with Baghdad than with other European cities. This year 29 bomb explosions rattled the city of 317,000 as of November 11. Police reported 50 shootings in the Malmo region by the end of October — in a country where guns are hard to come by legally."

https://legalinsurre...dcaster-admits/

#243 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1678 postów

Napisano 08 grudzień 2019 - 09:21

Ta lewacka propaganda "Zabrania bezkarnego okazywania ludziom pogardy"

Z jednym wyjątkiem jeśli jest się katolikiem  że o duchownych nie wspomnę.

Hindusów Polacy nazywają ciapaty . :D  Pojechać na tydzień i z obserwacji wyciągać opinię . ...

Ci wszyscy którzy tak pieją z żalem nad islamistami nie wiedzą że jak będzie ich większość to swoje prawa będą mogli wsadzić w tyłek .

Napisałem o brejwiku że psychopata pomijając opinię psychiatrów bo ja jak bym miał coś światu pokazać to założyłbym kamizelkę szachida wziął kałach i poszedł do meczetu , a nie strzelał do bezbronnych dzieci . Nawet zielonych . Zdrowy psychicznie człowiek ma odruch opiekuńczy w stosunku do dzieci.

Kaukaz , pociotek był w specnazie w Kabulu i powiedział że paru kosztowało to życie , bo w islamie 13 latek to dorosły chłop , czyli z kałachem . Nie wolno innych mierzyć swoją miarką .  Mi religia nakazuje miłuj bliźniego swego a nie podrzynaj mu gardła . Jednak każda gościnność ma swoje granice .Jak sięidzie w gości to nie krytykuje się podanych potraw i nie obraża gospodarzy , nawet jak obiad proszony .

P.S. W Sztokholmie są strefy szariatu , kobieta ( obojętny kolor ) która sama się tam zapuści ginie bez wieść. Ale takie cacane , Nobla nam dali .

#244 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 961 postów

Napisano 08 grudzień 2019 - 09:29

Cd. postu#242

"Nima to uchodźca z Iranu który w Szwecji jest od '87 roku i który teraz walczy o to by w Szwecji nie było otwartych granic; jest więc uchodźcą który nie chce polityki otwartych drzwi w Szwecji."

https://www.youtube....h?v=9cTqTwdrHn0

• marbert lubi to

#245 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1678 postów

Napisano 08 grudzień 2019 - 09:51

1575671972_ec1erh_600.jpg

#246 marbert

marbert

Bieszczady, okolice Soliny.

• Użytkownik
  • 1466 postów

Napisano 08 grudzień 2019 - 10:57

Czarg był kiedykolwiek w Szwecji ? Czy tylko bredzi jak Kaczyński który nigdzie nie był ?

#247 vega

vega
  • Użytkownik
  • 190 postów

Napisano 08 grudzień 2019 - 13:30

Był i mówi jak jest w przeciwieństwie do niedowiarka marberta. Najlepiej pojedź sam do Szwecji - zobaczysz jak jest. Tylko pamiętaj abyś spacerował po tych ciekawszych dzielnicach Uppsali, Goeteborga, Sztokholmu czy Malmoe. Doświadczysz tam specyficznego przejawu TOLERANCJI- Zachęcam do nowych przeżyć (jak się uda). Mówią, że człowiek powinien wszystkiego popróbować w życiu, hahahahaaha. Miałbyś tam jak w raju - wspaniały, lewacki kraj dobrobytu. Nikt by Cię nie zmuszał do oglądania TV PIS, nie musiał byś wysłuchiwać pisiorów na każdym kroku, sklepy są w niedzielę pootwierane, dużo innostranców - mógłbyś doświadczać innych kultur itd, itp - piękny, lewacki kraj... 

#248 Chewbie

Chewbie
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Lokalizacjapomorskie

Napisano 08 grudzień 2019 - 19:36

Do Szwecji to zapraszali określone genotypy już kupę lat temu, żeby zapobiec inbredowi. Chciałem zwrócić uwagę.

#249 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1866 postów

Napisano 09 grudzień 2019 - 08:15

Gdyby nam odpadł problem z Unią Europejską mielibyśmy o 80% mniej zmartwień - będąc w Nowym Yorku - obwieścił urbi et orbi, europoseł Zdzisław Krasnodębski...

Reszta jest milczeniem/ dla mnie/, jak powiedział uznany przez świat, syn Albionu, niejaki Szekspir.  I tak się na portalu zagotuje...

#250 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1678 postów

Napisano 09 grudzień 2019 - 08:39

Kawa już zaparzona . Za 2 lata podatek cukrowy . No tak będą pasze dla pszczół z certyfikatami po cenie porównywalnej z cukrem w bierdrze . Skończą się dywagacje o szkodliwym wpływie polskiego cukru na pszczoły . Będzie pięknie .

Tylko czy aby na pewno ? Czy jak znając polskie realia wszyscy ockną się z ręką w nocniku i wybałuszonymi gałami . Władzy PiS 4 lata . Nie ma problemu - kupujcie pasze dla pszczół ..........

P.S. Każdy ma swoje zmartwienia .

#251 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1466 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 17:55

Był i mówi jak jest w przeciwieństwie do niedowiarka marberta. Najlepiej pojedź sam do Szwecji - zobaczysz jak jest. Tylko pamiętaj abyś spacerował po tych ciekawszych dzielnicach Uppsali, Goeteborga, Sztokholmu czy Malmoe. Doświadczysz tam specyficznego przejawu TOLERANCJI- Zachęcam do nowych przeżyć (jak się uda). Mówią, że człowiek powinien wszystkiego popróbować w życiu, hahahahaaha. Miałbyś tam jak w raju - wspaniały, lewacki kraj dobrobytu. Nikt by Cię nie zmuszał do oglądania TV PIS, nie musiał byś wysłuchiwać pisiorów na każdym kroku, sklepy są w niedzielę pootwierane, dużo innostranców - mógłbyś doświadczać innych kultur itd, itp - piękny, lewacki kraj...

Kolega kiedy był w Szwecji? I czuł się tam gorzej jak w pewnych na Praskiej Warszawie?
Bzdety konfabulujecie i tyle. Bzdety .

#252 vega

vega
  • Użytkownik
  • 190 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 19:15

Kolega chyba dawno nie był na warszawskiej Pradze skoro takimi bzdetami epatuje. Proponuję przejechać się i popatrzeć...

#253 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1678 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 20:24

Kolega kiedy był w Szwecji? I czuł się tam gorzej jak w pewnych na Praskiej Warszawie?
Bzdety konfabulujecie i tyle. Bzdety .

Ty się nie wypowiadaj bo w trójkącie Brzeska , Ząbkowska , Targowa to ja o 2 nad ranem chodzę . Bo jak ostatnio pijany gość powiedział że Pan miszczu jest kulturalny  bo wie jak się zachować w każdej sytuacji . Tam trzeba być kulturalnym bo - w ryj to najmilsza rzecz co może spotkać. :D

Moja chrześniaczka w Sztokholmie jak przyjechała to to było pierwsze pouczenie czego nie robić i gdzie nie chodzić. Ulicami ?

#254 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1466 postów

Napisano 11 grudzień 2019 - 19:00

Co twoja katolicka rodzina robi w protestanckiej Szwecji? Chciała lepszego życia ? Co jej oceniać ? Oceniaj poerw wlasne gówno.!

#255 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1466 postów

Napisano 11 grudzień 2019 - 19:02

Co twoja katolicka rodzina robi w protestanckiej Szwecji? Chciała lepszego życia ? Co jej oceniać ? Oceniaj poerw wlasne gówno.!

#256 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 961 postów

Napisano 11 grudzień 2019 - 19:49

Tak, żeby nie umknęło moderatorowi, mam nadzieję, że nie będę musiał zgłaszać?

#257 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1466 postów

Napisano 11 grudzień 2019 - 20:06

Sam czarg ocenia. Jak Szanowny prezes partii. Czy owa ocena jest zgodna z Dekalogiem?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych