Skocz do zawartości

Zdjęcie

Piękna jest nasza chrześcijańska kultura

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#61 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1663 postów

Napisano 09 luty 2017 - 21:38

Jest i po polsku - 38 Złodziejowi i złodziejce
obcinajcie ręce
w zapłatę za to, co oni popełnili.
To jest przykładna kara od Boga.
Bóg jest potężny, mądry!

51 O wy, którzy wierzycie!
Nie bierzcie sobie za przyjaciół
żydów i chrześcijan;
oni są przyjaciółmi jedni dla drugich.
A kto z was bierze ich sobie za przyjaciół,
to sam jest spośród nich.
Zaprawdę, Bóg nie prowadzi drogą prostą
ludu niesprawiedliwych!
65 O proroku!
Pobudzaj wiernych do walki!
Jeśli wśród was jest dwudziestu cierpliwych,
to zwyciężą dwustu;
a jeśli jest stu wśród was,
to oni zwyciężą tysiąc niewiernych,
ponieważ oni są ludźmi, którzy nie rozumieją
67 Nie jest odpowiednie dla Proroka,
aby brał jeńców,
dopóki on nie dokona
całkowitego podboju ziemi.

I z jednym się zgadzam - niczego nie rozumiesz .

#62 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1858 postów

Napisano 10 luty 2017 - 10:37

Masz rację, niewiele rozumiem z sur spisanych 1500 lat temu przez jakiegoś nawiedzonego Saracena. Skoro jesteś tak biegły w rozszyfrowywaniu ludzkich myśli i czynów wytłumacz jak ludzie wychowani w kulturze chrześcijańskiej przygotowują zamachy na współplemieńców/rodaków. Chodzi mi o doktora nauk rolniczych z Krakowa i studencika z Wrocławia którego proces się rozpoczyna. A może morderstwa własnych dzieci których trzy przypadki były w tym roku, a spalenie własnej rodziny w ubiegłym wytłumaczysz. Co prawda ja nie jestem ciekawy Twojej wypowiedzi ale sobie, na własny użytek by się przydało... wszystko w temacie.

#63 pytla

pytla
  • Użytkownik
  • 325 postów

Napisano 10 luty 2017 - 12:07

Nie znam języka arabskiego...

To już nie problem....

Problem ma inną wagę i szalę na której niestety wcześniej czy później dokona pomiaru wartości.

Proszę bardzo:

Powstał pierwszy tygodnik
polsko-arabski o Warszawie. "Na
początku 2 mln czytelników,
później 38"

gazeta muzułmanie ZPZ gazeta Alzahrani Abdullah gazeta arabska prasa po arabsku ilu jest muzułmanów w warszawie

"Będziemy żyć z ludźmi, rozmawiać z nimi i wspólnie z nimi pracować, żeby Warszawa stała sie jeszcze bardziej atrakcyjna"

Pocieszający jest ten optymizm, któremu Pan hołduje.

Wszystkim można manipulować w dowolny sposób. Daj Boże aby nie wszyscy byli na to podatni.

• czarg lubi to

#64 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 930 postów
  • Lokalizacjakujawsko-pomorskie

Napisano 10 luty 2017 - 13:24

Regulamin portalu nie zabrania mi przedkładania moich poglądów do których nikt nie musi się odnosić. Zastrzegam sobie prawo do repliki, kiedy uważam to za stosowne, nie posuwając się do przeinaczeń, obrażania, czy  insynuacji. 

Za moje poglądy, uznawany jestem za gorszy sort w społeczeństwie, a teraz p. czarg nie mając argumentów chce mnie wysiudać z portalu. 

Panie Atena nikt Panu nie zabrania prezentacji swoich poglądów, chodzi mi aby zgodnie z regulaminem portalu pisał Pan na temat w danym wątku. Ten wątek założyłem pod tytułem Piękna jest nasza chrześcijańska kultura i  ten wątek dotyczy chrześcijańskiej kultury, nie dotyczy zaś spraw związanych z wybielaniem Pana upadającej partii, dlatego proszę uszanować regulamin forum i pisać na temat, albo założyć sobie osobny wątek.

Oto jeden z Pana wpisów wklejony w całości, w całości niezgodny z tematem wątku 

Nie, Panie daro, lepiej tonąć w dobrym towarzystwie niż dryfować z piratami  którzy   dziś  administrują w kraju nad Wisłą. Mark Twain napisał kiedyś; wiadomość o mojej śmierci była mocno przesadzona... i tak jest z PSL-em.  Po wyborach samorządowych wrzask się podniósł okrutny jakoby PSL sfałszował wybory(!), nawet z sejmowej trybuny perlisty głosik wieścił o tym wszem i wobec.. I co? A no larum ucichło, nikt nie doszukał się ani jednego fałszerstwa.

#65 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1858 postów

Napisano 10 luty 2017 - 14:19

Po pierwsze to p.daro wniósł  temat PSL- nie ja.

Po drugie jeżeli przez tę wzmiankę, na Pana nicku, uraziłem/sprzeniewierzyłem się jakimś przyjętym niepisanym/lub zapisanym zasadom dobrego obyczaju to przepraszam i obiecuję, że jako człowiek dla którego zasady przyjęte w kulturze chrześcijańskiej, iż to się więcej nie powtórzy.

Kreślę się z wyrazami szacunku

Atena

• czarg lubi to

#66 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1663 postów

Napisano 10 luty 2017 - 19:55

Kosztuje 2 zł i dostać go można w zaledwie czterech kioskach w Warszawie.

Dwa miliony czytelników...

Nie którzy dla poprawności politycznej gotowi podciąć gałąź do której mają przywiązany krawat. Brunon K. - jakie władze taki zamachowiec.

A koran naprawdę przeczytaj razem z Biblią bo puki co wypowiadasz się o czymś o czym nie masz najmniejszego pojęcia.

Mierzysz świat swoją miarką to ludzkie ale jednocześnie po ludzku głupie.

Nasza kultura jest piękna bo nasza Święta  Księga nie nawołuje do zła. Nasza kultura jest piękna bo pozwalała żyć wielu innowiercom pod naszym dachem , ale tylko Tym którzy ją szanowali.  Ci obecnie nawiedzeni multikulti uważają że tu może żyć każdy nawet ten co pluje nam w twarz . Ci co na siłę pogardzają naszą kulturą i naszymi wartościami oprócz pieniędzy i kosztowności. Nie chcą żyć w naszym społeczeństwie a tylko na Naszej ziemi.

P.S. Sobieski rezał muzułanów pod Wiedniem Ci obok mnie żyją do dziś. Ciekawe co ?

• czarg lubi to

#67 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 930 postów
  • Lokalizacjakujawsko-pomorskie

Napisano 25 grudzień 2017 - 18:22

"Bracia patrzcie jeno,
jak niebo goreje!"  12.38

https://www.youtube.com/watch?v=2JDj3XcDCFQ

https://www.youtube.com/watch?v=tdX3GWkqVgI

#68 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1858 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 10:43

Ot, nastają nowe czasy; rabin Shudrich zacieśnia współpracę z muftim Miśkiewiczem a ojciec Rydzyk sławi państwo Izrael, Kornel Morawiecki przestał się bać paru tysięcy Muzułmanów ale jak ma przekonać 60% katolików /dawno, dawno temu, za czasów p.Kopacz było to 30%/ do jakiejś inności. Amen. Salam allejkum. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych