Skocz do zawartości

Zdjęcie

Polityczny Hyde P.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 930 postów
  • Lokalizacjakujawsko-pomorskie

Napisano 26 luty 2016 - 01:25

na starym forum Polanki było miejsce na którym jedni pszczelarze uświadamiali politycznie innych ;-)

Takie czasy mamy, że warto wyrobić sobie zdanie nie tylko jakie leki, jaki ul jest dobry, jaka matka i jakie trutnie,

Dlatego zapraszam na spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem, którego istnienie nawet publiczna telewizornia ostatnio zauważyła :

P. Stanisław o Bolku i III RP:

P. Stanisław o Sorosie:

#2 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1663 postów

Napisano 26 luty 2016 - 07:56

.

#3 robinhuud

robinhuud
  • Użytkownik
  • 2824 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 13 maj 2016 - 04:29

Pomódlmy się wszyscy społem

Uderzmy w ziemię czołem

http://zapolske.pl/#

Prezydent pięciu pni.

#4 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1858 postów

Napisano 13 maj 2016 - 06:53

Wszystkim którzy gotowi widelcem zamordować Wałęsę za jego /no właśnie CO?/  proponuję przypomnieć sobie niejakiego Szawła z zapisów biblijnych.

A może by tak spojrzeć trochę bliżej, na własne podwórko, na miłość bliźniego, na współpracę we wspólnym interesie, spojrzeć w lustro przy goleniu /lub makijażu/ jaki to jam jest krystaliczny i bez skazy.

Parę dni temu facet z najwyższego świecznika obwieścił w mediach publicznych że premiera Tuska to, w ramach miłości bliźniego, nie skazywać na ŚMIERĆ ale tylko na wieloletnią katorgę. Amen.

#5 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1663 postów

Napisano 15 maj 2016 - 20:40

.

#6 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1858 postów

Napisano 17 maj 2016 - 06:59

Dla mnie marszałek Senatu to też element "najwyższego świecznika"... Tę wypowiedź oglądało miliony telewidzów.

#7 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 930 postów

Napisano 05 lipiec 2016 - 10:39

Dziś kończy się Ramadan, Pan Nikt - anonimowy autor "Szkiców u końca czasów"  

(wydawnictwo 3DOM, Częstochowa 2016 r)

przewiduje w najbliższych dniach serię zamachów na Zachodzie Europy, które wywołają starcie sił nacjonalistycznych z islamistami i potężne zamieszki.

Ma być to ciąg dalszy działań zapoczątkowanych w Afryce Pn. i na Ukrainie.

Wszystko służy ustanowieniu nowego porządku w upadającej Europie - jednym przyniesie miękkie lądowanie innym degradację.

Dwa linki trochę nie na temat, ale jednak o tym samym:

Pierwszy - świeżynka:

Drugi sprzed roku ale wart przypomnienia:

#8 jjb

jjb
  • Użytkownik
  • 331 postów
  • Lokalizacjagmina Czernichów koło Krakowa

Napisano 09 lipiec 2016 - 10:58

To napięcie między lewactwem a prawactwem zdaje się narastać.

Problem z tym, czy Ci, a moim zdaniem jest ich większość, którzy nie należą do żadnej z tych grup, powinni na to patrzeć obojętnie.

Bo dla celów propagandy lewactwo zalicza wszystkich, którzy nie są lewakami do prawactwa, a prawactwo swoich niezwolenników do lewactwa.

Stare pojęcia lewica, prawica stały się w dużej mierze socjologicznie puste, a nowe, jak widzimy, nie są traktowane z szacunkiem, tylko pogardą.

Zaczęcie dyskusji od pogardy chyba nie prowadzi do kompromisu, więc dmuchanie w ten podwójny gwizdek to wg mnie kiepski rodzaj harmonii społecznej.

Dla mnie jest to dylemat, bo prawactwo czerpie z doktryn, które uważam za sensowne, ale czyni zbyt daleko idące uproszczenia, które prowadzą do tego, że model, jaki opisują nie zgadza się z rzeczywistością czy nawet logiką, a lewactwo ogranicza prawo własności, które jest podstawą wolności obywatelskiej. Patrząc na fora internetowe czuję się jakbym płynął między Scyllą a Charybdą.

Jedynym wskaźnikiem moralnym odnośnie partii jest dla mnie paradoksalnie współczynnik ekonomiczny, czyli dzień wolności podatkowej, jako praktyczny wskaźnik wolności obywatelskiej.

#9 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1858 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 16:51

Nie patrz na Scyllę ani Charybdę, płyń jak, Jazon po złote...miody

#10 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 930 postów

Napisano 16 lipiec 2016 - 06:11

Nie patrz na Scyllę ani Charybdę, płyń jak, Jazon po złote...miody

Ateno chyba nie zachęcasz Kolegę jjb do zajęcia się importem miodów z Kolchidy.

Mało mamy kontyngentu ukraińskiego i chińskiego? 

W tym sezonie polscy pszczelarze sami dadzą radę zaspokoić popyt na miód.

Uwaga wśród miodów z Kolchidy można nadziać się na "miód szaleńców" :ph34r:

http://www.academia...._rhododendron._

#11 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1858 postów

Napisano 16 lipiec 2016 - 09:26

Coś mi się wydaje, że w Polsce ów miód, szczególnie wśród wielu będących na świeczniku, jest dość popularny... Nie wiem czy to sprawa znajomości historii starożytnej czy innych wpływów kultury bliskowschodniej  ale często wsparcie jakiejś Pytii byłoby wskazane. Młódź zadowala się dopalaczami...

#12 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1858 postów

Napisano 16 lipiec 2016 - 17:04

Parokrotnie czytałem iż pod Galipili / Turcja / w roku 1916 zaginął, bez śladu, batalion wojska brytyjskich.  Nikt /rzekomo?/ nie rozwikłał tej zagadki!

Przejdę do bliższych nam czasów. W ciągu ostatnich kilkunastu lat, z łam historii /a tym samym w świadomości społeczeństwa, szczególnie młodego pokolenia/ zniknęło 170 tysięcy członków Batalionów Chłopskich. Nikt o nich nie mówi, nikt chyba(?)  ich nie widział. Rozpłynęli się w mgle historii...jak owe 600 Anglików.

A może ktoś wie coś na ten temat? Rzekomo dowodził nimi generał?

Bratanek zamordowanego przez UPA, syn członka BATALIONÓW CHŁOPSKICH.

#13 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 930 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 13:23

To napięcie między lewactwem a prawactwem zdaje się narastać.

Problem z tym, czy Ci, a moim zdaniem jest ich większość, którzy nie należą do żadnej z tych grup, powinni na to patrzeć obojętnie.

Bo dla celów propagandy lewactwo zalicza wszystkich, którzy nie są lewakami do prawactwa, a prawactwo swoich niezwolenników do lewactwa.

Stare pojęcia lewica, prawica stały się w dużej mierze socjologicznie puste, a nowe, jak widzimy, nie są traktowane z szacunkiem, tylko pogardą.

Zaczęcie dyskusji od pogardy chyba nie prowadzi do kompromisu, więc dmuchanie w ten podwójny gwizdek to wg mnie kiepski rodzaj harmonii społecznej.

Jedynym wskaźnikiem moralnym odnośnie partii jest dla mnie paradoksalnie współczynnik ekonomiczny, czyli dzień wolności podatkowej, jako praktyczny wskaźnik wolności obywatelskiej.

Szanowny Kolego śmiem zauważyć, że pomiędzy "prawactwem" a "lewactwem" jest również

znaczny obszar "centractwa" tam umieściłbym stada lemingów, tabuny użytecznych idiotów i hordy tolerancjonistów.

A już teraz poważnie - podziały lewa, prawa strona (na skutek propagandy wciskanej nam od lat przez finansowane z zewnątrz jaczejki) są obecnie dla przeciętnego wyborcy mało czytelne.

Z pewnego punktu widzenia nie ma to wielkiego znaczenia kto pod jaką barwą (czyt. sztandarem) chodzi, ważne żeby nie przesłaniała ona mu barwy dla Polaków podstawowej - Biało-czerwonej. 

Dla mnie istnieje jeden podział: na Polaków i agenturę - agentura ma swoich ludzi we wszystkich liczących się ugrupowaniach od lewej strony po prawą. Jak ich odróżnić ?  Jak zwykle "po czynach ich poznacie".

A teraz ciekawa rozmowa - Marian Miszalski & Jan Przybył - źródła antypolonizmu:

#14 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1858 postów

Napisano 18 sierpień 2016 - 17:05

No cóż, jestem zawiedziony tym iż mój apel do braci pszczelarskiej, rozsianej dość równomiernie po całej Polsce, w spawie Batalionów Chłopskich, nie spotkał się z jakimkolwiek odzewem. Już zwątpiłem, może mi się tylko przyśniło, może uległem jakiejś propagandzie że taka formacja bojowa istniała... Byłem pewny, że i pszczelarze w niej uczestniczyli o czym winni coś wiedzieć pszczelarze potomkowie pszczelarzy... 

#15 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1858 postów

Napisano 06 listopad 2016 - 08:56

Jakoś trochę z tymi prezydentami ogólnopaństwowymi nie wychodzi -jeden nie przestrzega Konstytucji, drugi Statutu...

#16 Karpacki

Karpacki
  • Moderator
  • 1548 postów
  • LokalizacjaBerest

Napisano 06 listopad 2016 - 10:39

Zapomniał kolega dodać ,że przynajmniej jeden z tych dwóch prezydentów jest byłym. A ten już statutu przestrzegać nie musi, na takiej samej zasadzie jak przestępca nie przestrzega Kodeksu KarnegoPozdrawiam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych