Skocz do zawartości
Mirage

Układ wątkow na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość daro

Myślę że pora na podzielenie forum na ROZDZIALY (tematyczne).

Bo zaczyna się robić na forum bigos.

Taka była moja propozycja od zawsze.Niestety nie zyskała uznania , nie musi być jak u Kowaliczka. jakiś układ powinien istnieć , choćby trzymający władzę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że na forum roboczym z kategorii  "Sejmowa Komisja Rolnictwa" należy wyłączyć wątki, które się w niej nie mieszczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pytanie do wszystkich: kto nie lubi bigosu?

Nie obiecuję, że poustawiam tematycznie wątki, zawsze podobało mi się na naszym forum to, że jak na szkoleniach, wszyscy są jedną grupą. Nie rozchodzimy się po działach, pokoikach tematycznych i pomimo jakiegoś tam chaosu wystarczy wejść, rzucić okiem i od razu widać co jest ważnym tematem a co powoli odchodzi w zapomnienie. Uczestnicząc w panelowych sympozjach, dyskusjach zawsze mam niedosyt. Dobrze jest tu gdzie jestem ale może w innej grupie jest lepiej, ciekawiej. Nie lubię tego uczucia, wolę wspólną grupę wszystkich znajomych.

 

Ale zawsze wypada posłuchać opinii większości. Proponuję głosowanie na lajki. Zobaczmy czy więcej ludzi polubi post Mirage'a (ten pierwszy), czy mój - niniejszy. 

 

Miejcie tylko świadomość, że jeśli nawet nie przepadacie za atmosferą, która czasem na forum panuje, podział tematyczny jej nie zmieni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...