Skocz do zawartości

Zdjęcie

Humor i nieśmieszne wpisy Pana Ateny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#101 filip

filip
  • Użytkownik
  • 198 postów

Napisano 08 grudzień 2018 - 09:55

Kolego jokaz przypominam, że zgodnie z rozszerzonym tematem wątku nieśmieszne wpisy ma prawo umieszczać tu tylko Pan Atena, który wbrew temu co napisałes wcale "nie milczał zgodnie z umową" . Jak masz jakieś pytania do mnie to proszę w stosownym wątku.

Tutaj humor:

W nawiązaniu do ostatniej produkcji TV Polanka piosenka Młynarskiego z płyty pt. Szajba

Tytuł odcinka: "Musisz to wypić do dna":

"Raz na objazd, raz na skrót,
bo chodź się trafiają wśród
Ludzi często nieźli trut-
nieźli trutnie,
Choć mnie nieraz wkurzą i
zdrowo mi napsują krwi,
W sumie fajnie z nimi mi,
absolutnie, absolutnie.

Fa ra fa ra fa ra fa ra fa ra fa fa

Fa ra fa ra fa ra fa ra fa ra fa fa"

Uwaga! Oba filmiki należy słuchać łącznie wyłączając fonię na przemian to w jednym to w drugim filmie!

szanowny kol. Jacku te Twoje  osobiste wycieczki  stają się żałosne. Głosując na Ciebie  na członka zarządu Polanki byłem pewny że głosuję na prawego i etycznie zrównoważonego faceta, ale  tu swoimi wycieczkami nie tylko do Piotra  i innych, a także  polanki  pokazujesz mnie że  się pomyliłem pozdrawiam 

#102 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 930 postów
  • Lokalizacjakujawsko-pomorskie

Napisano 08 grudzień 2018 - 15:33

Kolega ma jakiś dziwne poczucie humoru i rzeczywistości.

Kol. filip napisał odnosząc się do tego samego: "szanowny kol. Jacku te Twoje  osobiste wycieczki  stają się żałosne"

Może  dziwne, może żałosne, co się komu podoba, każdy ma prawo do swojej oceny, mojej żonie się podobało -

śmiała się do rozpuku jak jej puściłem oba filmiki razem. Miałem takie skojarzenia z całkiem sympatyczną piosenką i fajnym serialem sprzed lat.

Piszę w określonym celu. W dziale humor czasami będę robić za błazna nakłuwając balon pozerstwa i nabijając się z bełkotu suzerena - w demokratycznie działającym Stowarzyszeniu  "wolno psu na Pana Boga szczekać" - Absolutnie! 

===================================================================================

Jeszcze raz proszę o trzymanie się w swoich wpisach tematyki wątku (Pan Atena ma tutaj wyjątkowe prawa pisania co mu ślina na język przyniesie w uznaniu jego dolnośląskich przewag, a także z powodu niemożności wyegzekwowania przestrzegania regulaminu), pozostali proszeni są o zamieszczanie wpisów, które wyczerpują definicję słowa - "HUMOR". 

Wracając zatem do "adremu": 

Małżonkowie Leon i Danka obchodzą złote gody siedząc za rodzinnym stołem wesoło biesiadują otoczeni wianuszkiem dzieci i wnuków.

W pewnym momencie lekko już podchmielona, ale nadal czujna Danka zwraca się szeptem do małżonka:

- Powiedz mi Leosiu teraz jak na spowiedzi, tyle lat razem w końcu przeżyliśmy, niczego już twoje wyznanie nie zmieni, zdradziłeś ty mnie kiedy przez te wszystkie lata? 

Leon żachnął się i prawie podskoczył na krześle mówiąc:

- Jak miałbym tu trupem paść nigdy tego nie zrobiłem, były co prawda pokusy, czasami było ciężko wytrzymać, ale im się oparłem.

Jubilatka pokraśniała z zadowolenia i zagryzła nerwowo grzybkiem. Biesiada trwa.

Po pewnym czasie Leon, wiercąc się na krześle niepewnie pyta żonę:

- A ty Danusiu nie zapomniałaś się nigdy z nikim, byłaś mi wierna przez te wszystkie lata?

- Zdarzyło mi się westchnęła cicho w odpowiedzi D.

- Jak to było opowiadaj mi wszystko.

- Pamiętasz Leosiu jak na początku było nam trudno? Miałeś świetny plan na rozkręcenie firmy a nikt nie chciał nas skredytować, każdy bank nam odmawiał pożyczki? A potem nagle pewnego dnia zadzwonił sam Pan Dyrektor Oddziału i powiedział, że po ponownym rozpatrzeniu wniosku udziela nam kredytu o jakim nawet nie marzyliśmy

- No tak , tak gdyby nie ten kredyt nic byśmy nie zdziałali, on postawił nas na nogi, bez niego do tej pory dreptalibyśmy w miejscu, wszystko co mamy zawdzięczamy tamtym pieniądzom.

Nie mogę cię droga żono winić za to co się stało.

- Ale to był ten jeden raz? zapytał  z niepewnością

- Taaaa ... A pamiętasz miły jak lata temu wykryli u ciebie raka prostaty? Nikt nie chciał podjąć się operacji, wszędzie nas odsyłano. Aż tu nagle sam Pan Ordynator Uziembło zadzwonił, że masz się stawić natychmiast w szpitalu.

- Pamiętam wszyscy potem mówili, że ta operacja uratowała mi życie. Nie mogę mieć za złe twego poświęcenia. Ale więcej razy już nie było?  z nadzieją zapytał Leoś

- Nie, no, jak by ci to powiedzieć .... A pamiętasz Leosiu jak pierwszy raz startowałeś na wójta naszej gminy i ze wszystkich prognoz wynikało, że do zwycięstwa brakuje ci 254 głosów poparcia ??? 

#103 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1663 postów

Napisano 09 grudzień 2018 - 13:41

1403022952_ozaqon_600.jpg

#104 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 930 postów

Napisano 04 grudzień 2019 - 22:07

.

Iustitia joke:

"Jak się spotyka pijany Durczok z Najsztubem bez prawa jazdy i Cimoszewiczem na skrzyżowaniu,

to kto ma pierwszeństwo w przejechaniu staruszki ?"

#105 Piotr_S

Piotr_S
  • Moderator
  • 1048 postów
  • Lokalizacjakoło Radomia

Napisano 05 grudzień 2019 - 00:17

Obstawiam, że Andrzej Śliwiński albo Piotr Jarecki. Ech te żarty, żarciki.

#106 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 930 postów

Napisano 05 grudzień 2019 - 07:29

Obstawiam, że Andrzej Śliwiński albo Piotr Jarecki. Ech te żarty, żarciki.

Bp. Andrzej Śliwiński nie żyje od 2009 r. 

Fakty i Mity nie podały?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych