Skocz do zawartości

Zdjęcie

Humor i nieśmieszne wpisy Pana Ateny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
106 odpowiedzi w tym temacie

#61 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1987 postów

Napisano 22 maj 2018 - 20:34

Dziś PSL ma na czele człowieka jakiego nie ma żadna partia polityczna.

Ja całkiem poważnie się z Tobą zgadzam choć swoją ocenę zamieściłeś w temacie HUMOR(?).

#62 Gość_marbert_*

Gość_marbert_*
  • Gość

Napisano 23 maj 2018 - 17:43

Przepraszam, może mi coś się pokiełbasiło.

#63 Gość_marbert_*

Gość_marbert_*
  • Gość

Napisano 23 maj 2018 - 17:48

W tym temacie piszecie, więc odpowiedziałem.

#64 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1987 postów

Napisano 16 październik 2018 - 17:28

Dawno się tak nie uśmiałem jak wczoraj kiedy usłyszałem z taśm /historycznych/histerycznych/ - " całe szczęście że Kubica złamał rękę" - jak to niewiele do szczęścia szefowi banku potrzeba, a mnie... do śmiechu...

#65 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1987 postów

Napisano 18 październik 2018 - 05:47

Przeprosiny Pana Kubicy kosztowała Orlen czyli NAS  40 milionów - czyli czarny humor.

#66 Gość_marbert_*

Gość_marbert_*
  • Gość

Napisano 19 październik 2018 - 10:21

Już za dwa dni, jak wynika z badań, będzie nadzwyczajna frekwencja.

I suweren dobrze wybierze.

#67 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1987 postów

Napisano 22 październik 2018 - 05:58

Przypomniało mi się dowcipne powiedzenie przypisywane Markowi Twainowi; pogłoski o mojej śmierci były mocno przesadzone /czy jakoś tak/. 

#68 Gość_marbert_*

Gość_marbert_*
  • Gość

Napisano 22 październik 2018 - 16:16

Prawda, prawda. Wszyscy wygrali, wszyscy są zadowoleni . Jest OK

To dowcip , sędziowie SN wracają.

#69 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 996 postów
  • Lokalizacjakujawsko-pomorskie

Napisano 23 październik 2018 - 10:37

Panowie Marbert i Atena czy Wasze ostatnie wpisy na pewno mieszczą się w tematyce wątku?

Moim zdaniem pasują zupełnie do innego:

http://forum.spp-pol...705-idą-wybory/

#70 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1987 postów

Napisano 23 październik 2018 - 11:48

Panowie Marbert i Atena czy Wasze ostatnie wpisy na pewno mieszczą się w tematyce wątku?

Moim zdaniem pasują zupełnie do innego:

http://forum.spp-pol...705-idą-wybory/

Wydaje mi się że zawierają dużą dawkę humoru... Domniemany nieboszczyk przypomina że żyje... Czy w stwierdzeniu "wszyscy wygrali" nie ma elementów humorystycznych, jako że ta sprzeczność przyjmowana jest przez znaczną część społeczeństwa za prawdę... 

#71 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1987 postów

Napisano 26 październik 2018 - 07:25

Wdaje mi się że marsz z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości powinni otwierać Cyganie, najbardziej stabilna, w poglądach, grupa społeczna w naszej Najjaśniejszej...

#72 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 996 postów
  • Lokalizacjakujawsko-pomorskie

Napisano 26 październik 2018 - 07:44

Wdaje mi się że marsz z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości powinni otwierać Cyganie,...

Żartujesz sobie Panie Ateno z grupy narodowościowej. To ma być żart z działu humor?

Nieładnie!

#73 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1987 postów

Napisano 30 październik 2018 - 16:22

Z tego co widzę zanosi się na to iż  przez następnych sto lat, będą się rodacy śmiali, z tego  jak "świętowaliśmy" 100 lat Niepodległości.

Żartujesz sobie Panie Ateno z grupy narodowościowej. To ma być żart z działu humor?

Nieładnie!

A w czym uchybiłem?  Taka jest moja ocena, każdy może się z nią nie zgodzić... Wielu znam i cenię... 

#74 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1796 postów

Napisano 30 październik 2018 - 17:00

Atena jako Pierwszy cygan Rzeczypospolitej. Bo Cyganie to grupa narodowościowa a nie społeczna. :D :D :D

#75 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1987 postów

Napisano 30 październik 2018 - 17:12

Atena jako Pierwszy cygan Rzeczypospolitej. Bo Cyganie to grupa narodowościowa a nie społeczna. :D :D :D

Miałem wujka który był Tatarem... całkiem sympatyczny facet. Dżerdż się nazywał... Słowo cygan pisane małą literą utożsamiane są ze słowem kłamca. Zarzucasz mi coś? 

#76 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1796 postów

Napisano 30 październik 2018 - 18:34

Ja ? cygan to grupa społeczna a Cygan to narodowa choć błędnie a raczej obraźliwie.Oni o sobie mówią Romania , Romowie po naszemu. Tak więc czy przez małe czy duże, toś na przodku.

Tatar to też nie cygan .

#77 robinhuud

robinhuud
  • Użytkownik
  • 2895 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 31 październik 2018 - 08:12

47910520798732236671.jpg

Prezydent pięciu pni.

#78 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1987 postów

Napisano 12 listopad 2018 - 17:46

Często doświadczamy, przynajmniej niektórzy tak twierdzą, że widzieli ducha ale to co się wydarzyło w trakcie Święta Niepodległości wstrząsnęło mnie dogłębnie... 

Donald Tusk przeszedł przed rzędem najwyższych przedstawicieli naszej Najjaśniejszej i nikt go nie zauważył. Nikomu nawet brew nie drgnęła, żadna ręka się nie uniosła,  błogi uśmiech nie okrasił oblicza żadnego ze stojących. 

Dla mnie to nie mogło się zdarzyć bez działania jakichś sił  nadprzyrodzonych... Trudno w to uwierzyć ale miliony telewidzów to widziało... Nic tylko cud czy cóś podobnego??? 

#79 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1796 postów

Napisano 12 listopad 2018 - 19:43

Tak umieściłeś w dobrym temacie . Zwracać uwagę na marszu Niepodległości uwagę na taką osobę co wypowiada zdanie jak poniżej to tylko po to by dać w ryj. A wszyscy obiecali że tego nie będzie . Policja nie broniła pól pod Pałacem Narodowym tfu Stadionem  jak  Reduty Ordona . Niech Żyje Bufetowa ! Mistrz reklamy !

1318152366_by_zuku1989_600.jpg

Jak nam się coś zabrania , zakazuje to się palec prostuje.

#80 baru

baru
  • Użytkownik
  • 511 postów
  • LokalizacjaRzepiennik Biskupi

Napisano 12 listopad 2018 - 21:14

daro prawidłowo ,jak to Wałęsa powiedział przed debatą z Kwaśniewskim ? coś o nodze .

Strach podać takiemu nogę bo zaraz sprywatyzuje .

Mało tego z racji że tego wątku nie czytałem od 18 października kliknąłem na słowo frekwencja i zobaczcie co wyskakuje :)

Jestem Polakiem i jestem z tego dumny .
Dążyć do ideału nie znaczy nim być .
http://pasiekabajorek.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych