Skocz do zawartości

Zdjęcie

Humor i nieśmieszne wpisy Pana Ateny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#21 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów
  • Lokalizacjakujawsko-pomorskie

Napisano 02 marzec 2016 - 15:19

To żeś chłopie wystąpił:

http://www.last-vide...es-sur-le-corps

#22 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1790 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 17:21

Może jakaś dawka humoru na pogodę ostatnich dni;

Spotykają się sąsiedzi, jeden z mocno opuchniętym obliczem. Zdrowy pyta; pszczoła użądliła? Nie zdążyła - szwagier łopatą zabił....

#23 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów

Napisano 10 styczeń 2017 - 21:54

Dlaczego posłowie opozycji spędzili ostatnie Święta w Sejmie?

- Bo zabrakło dla nich miejsca przy żłobie ...

#24 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1790 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 09:15

Oj, czarny to humor, kiedy poseł za słowa "kochany" słyszy - won!!!     I z czego tu się śmiać???

#25 zrafal

zrafal
  • Użytkownik
  • 52 postów
  • Lokalizacjapodkarpacie, pow. rzeszowski

Napisano 12 styczeń 2017 - 12:11

Kto powiedział "won" ??

Wg mnie śmiać się można z tych pieniaczy którzy pajacowali już w tej chwili w sejmie.

Szkoda, że przez poprzednie lata nic nie robili  a teraz innym też nie chcą pozwolić.

#26 Karpacki

Karpacki
  • Moderator
  • 1526 postów
  • LokalizacjaBerest

Napisano 12 styczeń 2017 - 15:32

A jeden z nich , tak się tym "won" przejął, że jak się opamiętał , to był już na plaży w Portugalii.

Ot zuch mołodiec. Tylko mu współczucie jeszcze jest potrzebne.

Pozdrawiam was. Jego nie.

#27 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 17:20

A jeden z nich , tak się tym "won" przejął, że jak się opamiętał , to był już na plaży w Portugalii.

Rysio w Portugalii i nie tylko jest traktowany jak uchodźca

- wszędzie uchodzi za popaprańca i gamonia

#28 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1790 postów

Napisano 13 styczeń 2017 - 13:57

W nawiązaniu do wiekopomnego odkrycia państwa San Escobar przypomniał mi się dowcip z lat dawnych;

Profesor egzaminuje studenta historii starożytnej, zadaje pytanie; proszę wymienić trzech greckich filozofów ...

Student wymienia; Diogenes z Synopy, Tales z Miletu ...i cisza.

Profesor ponagla, student po dłuższym namyśle; sedes z bakelitu...

#29 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1790 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 10:11

I co będzie jak przeciwnicy WOŚP, "na złość Owsiakowi" odmrożą sobie uszy i nie będzie miał ich kto ratować? Może miodem smarować?

Aby kontynuować czarny humor - urzędnicy państwowi, mundurowi są pod naciskiem cichym i jawnym ABY  NIE POMAGAĆ !!!

Z tego co wiem to takie prawa panowały w okresie okupacji w stosunku do ŻYDÓW, bo Caritas działał.

No może panują w San Escobar ale nie mogę w internecie znaleźć konstytucji  tego państwa.

#30 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1564 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 13:13

No i gitara. Ja sobie życze żeby było sprawiedliwie - Świąteczna Paczka ,Orkiestra , Caritas proporcjonalnie do zebranych środków przydzielony czas antenowy. Dlatego arbuz , arbuzem , można się nazwać Papieżem , cóż z tego jak ogon streczy spod ornatu.

#31 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 09:46

"Martwią mnie" ....  Atena i Daro tym, że piszą w wątku Humor nie na temat i do tego nieśmiesznie :wacko:

"Widocznie mają jakiś istotny ku temu powód" . ..?  szkoda, że tak się to krokodyli....

"Ale nie mówmy o tym co nie lata".., wróćmy szybko, tak szybko "żeby się kożuch nie zrobił"

do ad remu i tematu wątku, który "można ssać, albo pogryźć"

"Chociaż nie wiem, czy ta metoda mówienia absolutnie o wszystkim i to publicznie co ślina na język przyniesie jest skuteczna...? 

#32 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1790 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 11:53

Może to co napisałem to nie jest śmieszne, jestem wręcz przekonany że śmiać się nie ma z czego. Niestety, bywają sytuacje które są na tyle żenujące, w odczuciu znacznego odsetka społeczeństwa, że trudno je pomijać milczeniem.

Czy wymazywania, w TVP, serduszka  z klapy posła jest śmieszne? Nie sądzę, ale gdzie o tym napisać? Chyba Hyde Park jest właściwym miejscem...

Czy można poważnie przejść obok "powołania" do życia nowego członka ONZ, państwa San Escobar?  Ja nie potrafię...

A tak w ogóle p. czargu ..."O mnie się nie martw, o mnie się nie martw, ja sobie radę dam"...  Wiosna idzie, odwilż już było widać w Sejmie. 

#33 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1790 postów

Napisano 20 luty 2017 - 14:16

Wygląda na to że Hyde jeszcze jakiś czas zostanie, parki stopniowo są wycinane. Pszczoły będą miały lepiej, nie będą musiały krążyć między lipami aby wylądować w ulu. A tylu narzeka że nowi nie dbają o pszczoły...

#34 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1564 postów

Napisano 20 luty 2017 - 19:09

16819506_1439974016065551_68396928923896

#35 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów

Napisano 21 luty 2017 - 00:27

Wygląda na to że Hyde jeszcze jakiś czas zostanie, parki stopniowo są wycinane. 

To się nadaje do działu humor??? 

A...a, tuba i dyktafon TVN gra na drzewach, ja tam wolę pośmiać się jak ludzie Prezesa 

"grają na zwierzętach" - nabijanie się z tego co mówią i robią "komuniści ze złodziejami" chwilowo mi się znudziło:

Żarty, żartami, ale z tym Słupskiem to faktycznie wstyd   :wub:  :wub: Jola ma rację  :ph34r:  

#36 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1790 postów

Napisano 23 luty 2017 - 10:19

Jest taki rodzaj humoru zwanego "czarnym". Przed laty przedstawicielem tego nurtu w sztuce był francuski rysownik Topor.  Nomen omen topory/piły i inne narzędzia tnące mogą być przedmiotem tego humoru, jako że pod owe topory idą nawet najpiękniejsze lipy / w majestacie prawa/.

O tempora, o mores...

#37 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1790 postów

Napisano 24 luty 2017 - 18:30

Dodam coś do poprzedniego "czarnego humoru". Przed chwilą wyczytałem najnowszą wiadomość /oczywiście w internecie/ - rolnikowi za zarżnięcie WŁASNEJ świni , bez wcześniejszego zgłoszenia u powiatowego wet i w jakiejś AGENCJI, będzie groziła kara do trzech lat pozbawienia wolności wg projektu rządowego!!!

Pamiętam, czasy batki Stalina, ojciec rżnął co roku dwie świnie i nikogo to nie interesowało.

Poprzednio napisałem; o czasy, o obyczaje. Może tym razem puentę napisze ktoś inny, ja nie potrafię...

#38 tarczewski

tarczewski
  • Użytkownik
  • 245 postów

Napisano 24 luty 2017 - 19:09

Dodam coś do poprzedniego "czarnego humoru". Przed chwilą wyczytałem najnowszą wiadomość /oczywiście w internecie/ - rolnikowi za zarżnięcie WŁASNEJ świni , bez wcześniejszego zgłoszenia u powiatowego wet i w jakiejś AGENCJI, będzie groziła kara do trzech lat pozbawienia wolności wg projektu rządowego!!!

Pamiętam, czasy batki Stalina, ojciec rżnął co roku dwie świnie i nikogo to nie interesowało.

Poprzednio napisałem; o czasy, o obyczaje. Może tym razem puentę napisze ktoś inny, ja nie potrafię...

Czy to już  ,,FOLWARK ZWIERZĘCY"?!

#39 Karpacki

Karpacki
  • Moderator
  • 1526 postów
  • LokalizacjaBerest

Napisano 25 luty 2017 - 08:08

Dostosowując się po części do prezentowanego tu ostatnio ciemnego humoru , znalazłem w necie taki demotywator, świadczący że brak porozumienia w środowisku 

pszczelarzy, zaczyna być już przedmiotem kpin szerszych kręgów społeczeństwa. 

84448447381746052514.jpg

#40 Karpacki

Karpacki
  • Moderator
  • 1526 postów
  • LokalizacjaBerest

Napisano 02 marzec 2017 - 20:24

Zanim uda się moderatorom przywrócić wykasowany podobno przypadkiem wątek, pooglądajcie sobie koledzy humor związany ze zbliżającym się Zjazdem PZP.

Bo Walnego Polanki tego typu humor raczej nie dotyczy.

21350831167293201829.jpg

Pozdrawiam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych